نماینده بزرگ‌ترین حوزه انتخابیه کشور:


نماینده بزرگ‌ترین حوزه انتخابیه کشور گفت: مسئولان بدانند که تهدیدات دشمن بر ایران اثری نخواهد داشت، اگر خودمان وضعیت داخلی کشور سامان ببخشیم.

یزدبانو؛ محمدرضا صباغیان در گفتگو با خبرنگار یزدبانو با بیان اینکه دشمن سعی می‌کند از هر حربه‌ای برای شکسته رقیب و موفقیت خود استفاده کند، اظهار کرد: یکی از ابزارهای قوی برای مبارزه که همیشه بوده است و امروز بیشتر از آن استفاده می‌شود، جنگ‌روانی است.

وی ادامه داد: امروز آمریکا سعی می‌کند، به نحوی جریان را پیش ببرد که مسئولان و مردم کشور را مرعوب خود کند. دشمن یک روز ناو می‌فرستد، روز دیگر تهدید می‌کند و روزی دیگر برای مذاکره اعلام آمادگی می‌کند؛ همه این اقدامات یک هدف را دنبال می‌کند و آن این است که ایران را بر سر میز مذاکره بنشاند.

هدف دشمن وادار کردن ایران به مذاکره است

نماینده بزرگ‌ترین حوزه انتخابیه کشور تصریح کرد: آمریکا یک‌بار در قالب برجام با ما مذاکره کرد و در پس آن امتیازات فراوانی گرفت و چیزی عاید ایران نشد؛ پس دشمن وقتی می‌بیند با مذاکره امتیازهای لازم را می‌گیرد، دیگر نیازی نمی‌بیند که جنگ نظامی راه بیاندازد.

وی خاطرنشان کرد: ایران تجربه‌های زیادی در مورد دشمنی آمریکا دارد که برجام یکی از آن‌ها است؛ مسئولان و مردم باید بدانند که مذاکره یعنی گرفتن امتیاز توسط دشمن و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، مذاکره یعنی معامله بر سر موضوعاتی که مایه قدرت و عزت ماست.

اگر مسئولان بیدار باشند دشمن راه به جایی نخواهد برد

صباغیان در مورد احتمال وقوع جنگ نظامی اذعان کرد: آمریکا شرایطی ندارد که بخواهد به ایران حمله کند چراکه آن‌ها از سلاح‌های دفاعی ما باخبرند؛ ازاین‌رو متوسل به جنگ روانی شده تا بتواند در پس آن ایران را به‌پای میز مذاکره بنشاند؛ اگر مسئولان ما متوجه این نیت آمریکا باشند، طبیعتاً دشمن نتیجه‌ای نخواهد گرفت؛ اما اگر مسئولان غفلت کرده و بترسند، دشمن مجدد به هدف خود خواهد رسید.

وی با بیان اینکه برخی در القاء رخداد جنگ نظامی به مردم را دارند، تصریح کرد: عده‌ای در داخل کشور به دلایل مختلف از‌جمله سرپوش گذاشتن بر شکست‌هایشان، دشمنی با نظام، ناآگاهی و ... سعی بر القاء وقوع جنگ نظامی در بین مردم دارند؛ برخی هنوز این قضیه را متوجه نشده‌اند که علیرغم تبلیغات فراوان غرب، آمریکا به ایران حمله نظامی نخواهد کرد.

در شرایط کنونی وحدت حرف اول را می‌زند

این مقام مسئول با بیان اینکه یکی از اهداف دشمن اختلاف و تفرقه‌افکنی است، گفت: در شرایط کنونی باید وحدت خود را حفظ کنیم؛ وحدت وظیفه اصلی همگان است.

نماینده بزرگ‌ترین حوزه انتخابیه کشور تصریح کرد: مسئولان باید به این مسئله آگاه باشند که تهدیدات دشمن بر ایران اثری نخواهد داشت، اگر خودمان وضعیت داخلی ایران ازجمله وضعیت اقتصادی را سامان ببخشیم؛ مسئولان باید همت کرده و جلوی اختلاس و سوءاستفاده‌ها را بگیرند؛ همه باید بر اساس قانون کارکنیم نه سلیقه، قدرت و نفوذ؛ در چنین شرایطی می‌توان دشمن را شکست داده و مردم را دلگرم کنیم.

انتهای پیام/3857

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.