Skip to Content

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد:


مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به اینکه سالانه قریب به 1000 دانشجو در فعالیت‌های جهادی شرکت می‌کنند افزود: جای کرسی‌های نظریه‌پردازی در یزد خالی است.

به گزارش یزدبانو؛ سید حسین راسخی در دیدار برخی از فعالانگروه های جهادی استان یزد با آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با اشاره به اینکه این دانشجویان در راه محرومیت زدایی و زنده کردن امید به انقلاب در مردم در روستاها و مناطق محروم استان و خارج از استان یزد فعالیت می کنند اظهار داشت: 45 گروه جهادی در محیط دانشگاهی فعالیت دارند که در ایام های خاص مانند عید نوروز و شرایط بحرانی مثل زلزله در مناطق زلزله زده کرمانشاه و کرمان حضور پیدا کردند و به فعالیت های جهادی پرداختند.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با بیان اینکه اعضای این گروه های جهادی مظهر صداقت انقلابی هستند گفت: اعضای این گروه های جهادی در راه اعتلای انقلاب اسلامی و فرهنگ و تفکر اسلامی و گفتمان امام راحل و مقام معظم رهبری تلاش می کنند. 
 
وی با اشاره به اینکه در دانشگاه یزد 83 هزار دانشجو در 53 مرکز آموزش عالی مشغول به تحصیل هستند افزود: در دانشگاه ها با مشکلات عدیده ای علاوه بر کارهای مثبت فرهنگی مواجه هستیم که در این میان، دانشجویان ارزشی و انقلابی با آن روبه رو هستند.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به اینکه در برخی دانشگاه ها متأسفانه نسبت به مسائل فرهنگی بی تفاوتی هستند گفت: متأسفانه در دانشگاه ها علاقمند به فرهنگ اسلامی نیستند و برخی از دروس که در دانشگاه ها به ویژه در رشته علوم انسانی به دانشجویان ارائه می شود منشأ غربی دارد و تلاشی در جهت تولید علم نمی شود.
 
وی با بیان اینکه 3 هزار و 500 هیئت علمی در استان یزد فعالیت دارند اظهار داشت: با این وجود جای یک کرسی نظریه پردازی در دانشگاه های استان یزد احساس می شود.
 
راسخی با اشاره به اینکه دانشگاه کارآفرین وجود دارد ولی عملاً شاهد ایجاد کار و کارآفریننیستیم افزود: سالانه بین 800 تا 1000 دانشجو در فعالیت های جهادی شرکت می کنند و تلاش دارند که در عرصه اشتغال و حمایت از کالای ایرانی به بهترین شکل ممکن فعالیت داشته باشند.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری