Skip to Content

مدیرکل امور بانوان یزد در واکنش به ایجاد زیرساخت دوچرخه سواری بانوان:

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد پاسخگوی عدم احداث پیست دوچرخه سواری بانوان باشد


دانش یزدی گفت:با توجه به اجرایی بودن برنامه‌ها در دستگاه‌های ورزش و جوانان و شهرداری این نهادها می‌توانند در زمینه احداث پیست دوچرخه سواری بانوان پاسخگو باشند.

به گزارش یزدبانو، فاطمه دانش یزدی در خصوص ایجاد زیرساخت برای دوچرخه سواری بانوان در یزد گفت: سلامت هرجامعه ای را سلامت افراد آن تضمین می کنند. سلامتی که ورزش و اهمیت به ابعاد مختلف آن دارای اهمیت فراوان است. در این بین اما از بین تمامی افراد جامعه، ورزش کردن بانوان اهمیتی به مراتب بیشتر دارد.

وی ادامه داد: دختران امروز، مادران فردای جوامع هستند که در صورت سلامت بودن، می توانند نسلی سالم و تندرست را تربیت کنند.حال آنکه همین مادر اگر توانایی لازم برای پذیرش این مسئولیت را نداشته باشد و یا به صورت کامل آن را انجام ندهد،‌ جامعه با ایجاد یک نسل سالم به مشکل برخواهد خورد، چرا که مادران کم توان و با روحیه نامناسب،‌ توانایی و خودباوری تربیت نسلی قوی و تاثیرگذار را ندارند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد عنوان کرد: ورزش دوچرخه سواری نیز یکی از رشته‌های ورزشی و تفریحی مورد استقبال بانوان است که برای تسهیل این ماجرا برنامه‌هایی از سوی دستگاه‌های مرتبط در دست اجرا می‌باشد که مهم ترین اقدام لازم فراهم سازی زیرساخت‌های استاندارد در مناطق مختلف شهر است تا بانوان بتوانند در شرایط مناسب به دوچرخه سواری بپردازند و استفاده موثر از این جریان به تقویت زیرساخت‌ها و توجه به باورهای فرهنگی جامعه وابسته است.

دانش یزدی گفت: با توجه به اجرایی بودن برنامه‌ها در دستگاه‌های ورزش و جوانان و شهرداری این نهادها می‌توانند پاسخگو باشند، امید است با اقدامات و برنامه‌ریزی دستگاه‌های فرهنگی، ورزشی و پیوند برنامه هیئت‌های ورزشی دوچرخه سواری و همگانی و سایر نهادهای اثر گذار بتوان شاهد رشد تمامی رشته‌های ورزشی چه در قالب عمومی و چه حرفه‌ای بود و ظرفیت‌ها در مسیری قرار بگیرد که با کمترین تنش شاهد پویایی نهاد خانواده و جامعه باشیم.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت