Skip to Content

فرماندار مهریز:

ریشه بسیاری از جرائم اعتیاد به مواد مخدر است


فرماندار مهریز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: ریشه بسیاری از جرائم و ناهنجاری های اجتماعی اعتیاد به مواد مخدر است .

به گزارش یزدبانو به  نقل از صبح مهریز، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور فرماندار شهرستان مهریز و  دادرس نماینده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد در محل فرماندار ی شهرستان مهریز تشکیل شد.


فرماندار شهرستان مهریز  آگاه سازی خانواده ها و تشویق معتادین به خود اظهاری را از راهکارهای عملی وکاهش آسیب اجتماعی اعتیاد دانست و خواستار همکاری دستگاهها و نهادها در راستای آموزش و پیشگیری از اسیب اعتیاد شد .


رستگاری گفت :علل و ریشه برخی از جرایم , استفاده از مواد مخدر و اعتیاد است و باید دستگاهها در جهت تشکیل جلسات آموزشی جدی تر عمل کنند .
فرماندار مهریز همچنین خواستار بازنگری در دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد شد و گفت : با توجه به اهمیت معضل اجتماعی اعتیاد کارهای زیادی انجام شده ولی به نظر میرسد باید از نظر کمی و کیفی در برنامه های مشاوره ایی و پیشگیری بازنگری کرد .


دادرس نماینده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد نیز  طی سخنانی در این جلسه اظهار داشت: عدم آگاهی خانواده ها از آسیب های مختلف مواد مخدر یکی از علل های افزایش اعتیاد در جامعه است .


دادرس خواستار تشکیل کارگروه های آموزشی در زمینه های آسیب های اجتماعی و الخصوص اعتیاد شد .


وی با تاکید به نقش مشاوران تربیتی مدارس گفت: با توجه به توسعه فضاهای مجازی و آسیب های ماهواره مشاوران باید به روز باشند و با توجه به مسایل روز به وظیفه تربیتی خود بپردارند .


دادرس ادامه داد باید آسیب های اجتماعی هر منطقه را شناخت و نیازها هر منطقه را مورد بررسی قرار داد .


نماینده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد ادامه داد باید آسیب شناسی در زمینه های مختلف از جمله اعتیاد به روز باشد .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری