Skip to Content


روز خبرنگار و آرزویی که سال هاست بر جان قلم نشسته است


آیا می‌شود روزی شاهد عملکرد و بسترسازی مناسب برای ایفای نقش خبرنگاران در جامعه و واحدهای اطلاع‌رسانی در بدنه روابط عمومی‌ها باشیم؟

یزدبانو؛ در آستانه گذر 14 سال فعالیت در حوزه اطلاع‌رسانی که از سکوی دانش‌آموزی کلید خورد و در تجربه همکاری با روابط عمومی، رسانه‌های ملی و استانی متنوع به واحد تحریریه و اخبار استانداری یزد رسید؛ امسال می‌توان گفت از تبریک‌های کلیشه‌ای و ارادت‌های شعاری مدت‌هاست عبور کرده و این چیزها دیگر نه‌تنها حال جامعه بلکه حال ما را هم خوب نمی‌کند.

و اما یک سؤال:آیا روزی فرامی‌رسد که شعار برخی مدیران و مسئولان که از باور عرصه اطلاع‌رسانی,نقد تخصصی و تولید محتوای حرفه‌ای سخن می‌گویند و بعد از اتمام سخنرانی‌های سطحی چوب لای چرخ می‌گذارند, به عمل واقعی برسد؟

آیا می‌شود روزی شاهد عملکرد و بسترسازی مناسب برای ایفای نقش خبرنگاران در جامعه و واحدهای اطلاع‌رسانی در بدنه روابط عمومی‌ها باشیم؟نه نگاه گزینشی و تحمیل‌های غیرتخصصی.

آیا روزی می‌رسد مخاطب ما مردم آن‌هم تمام مردم جامعه باشند نه گرفتار شدن در حلقه‌های تبلیغات انفرادی و سلیقه‌ای برخی که دایره بسته‌ای از اطلاع‌رسانی را در کشور و حباب احوالات خویش شکل داده‌اند.

خسته‌ایم اما عاشق و بازهم ادامه می‌دهیم نوشتن‌هایی را که گاه محکوم است به قصه‌های پر غصه

بی‌ثباتی !!!کوچک شماری...نادیده گرفتن...کنار زدن‌ها... و بی‌تفاوتی‌ها را با جان چشیده‌ایم اما هرگز اعتقاد به آیه شریفه "ن و القلم و ما یسطرون " در وجودمان به تردید تبدیل نخواهد شد.

روزی تبریک به جان‌ودلمان می‌نشیند که پیوسته در باور باشد نه هیجان و وعدهای غبارگرفته...به امید آن روز به امید خدا

ایستاده‌ام چو #شمع مترسان ز #آتشم

فاطمه شریفی

انتهای پیام/ش
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری