Skip to Content

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهریز:


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز گفت: روز جهانی قدس، روز راهپیمایی مردم سراسر جهان در اعتراض به جنایت های اسرائیل غاصب و روز حمایت از فلسطین مظلوم است .

به گزارش یزدبانو به نقل از صبح مهریز؛ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز روز یکشنبه 28 خردادماه در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران درخصوص برگزاری راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس گفت: روز جهانی قدس، روز راهپیمایی مردم سراسر جهان در اعتراض به جنایت های اسرائیل غاصب و روز حمایت از فلسطین مظلوم است و همانطوری که رهبر کبیر انقلاب اسلامی فرمودند: روز قدس روز اسلام است و فقط اختصاص به قدس ندارد و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین جهان است.

حمیدرضا عسکری افزود: مسیر این راهپیمایی از میدان شهدای گمنام، بعد از قرائت قرآن، رأس ساعت 12 ظهر آغاز شده و بعد از پیمودن مسیر بلوار ولیعصر (عج) توسط روزه داران و راهپیمایان روز قدس و شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه و نیز قرائت قطعنامه و خطبه های نماز جمعه به پایان می رسد.

این مسئول از برگزاری آزمون ورودی مدارس صدرا خبر داد و عنوان کرد: روز چهارشنبه 31 خردادماه 96 نیز آزمون ورودی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در شهرستان مهریز برگزار می شود و 150 نفر پسر و 130 نفر دختر در مدارس خاتم الانبیاء و شکیب این شهرستان رأس ساعت 9 صبح در جلسه آزمون ورودی مدارس صدرا حضور یافته و به مدت 90 دقیقه با هم به رقابت می پردازند.

وی درخصوص سامانه طوبی در جهت ثبت نام مداحان و ارائه خدمات به آنها خاطرنشان کرد: بر اساس سامانه طوبی، کلاس های آموزشی مختلفی برای مسئولین هیئات مذهبی شهرستان به ویژه در ماه محرم الحرام برگزار می شود و در طی این آموزش ها جزوات و سی دی های آموزشی و کتاب های مفیدی مانند کتاب «فقه عاشورا» به مداحان و مسئولان هیئات ارائه می شود.

این مسئول اظهار داشت: تعداد 120 هیئت مذهبی در شهرستان مهریز مشغول به فعالیت هستند و انتخابات شوراهای این هیئت ها نیز هر چهار سال یکبار برگزار می شود.

عسکری افزود: در 300 باب مسجد در کل شهرستان، تعداد 80 روحانی و مبلّغ و نیز سه مبلّغ زن مشغول به فعالیت هستند.

انتهای پیام/ج
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری