Skip to Content

گفتگوی 22 بهمن/ مشاور امور بانوان و خانواده تبلیغات اسلامی استان یزد:

رهبر انقلاب جوانان اروپایی و امریکایی را در آستانه دهه فجر انقلاب به اسلام شناسی دعوت کردند


مشاور امور بانوان و خانواده تبلیغات اسلامی استان یزد گفت : رهبر انقلاب با ارسال نامه در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی و پس از گذشت سی و شش سال از صدور انقلاب و اسلام به دیگر کشورهای جهان از جوانان اروپایی و آمریکایی خواسته اند تا آگاهانه و نه از روی تعصب بلکه از روی علم و انتخاب درباره اسلام تحقیق کنند.

به گزارش خبرنگار یزدبانو، فرح طالعی در حاشیه راهپیمای 22 بهمن یزد در گفتگو با خبرنگار یزدبانو، حضور زنان یزدی در این راهپیمایی را ستود و اظهار کرد : روز 22 بهمن روزی است که مبارزات مردم مسلمان ایران به بار نشست و رژیم 50 ساله پهلوی را شکست داد و مردم با همت و پشتکار خود به پیروزی رسیدند و دولت جمهوری اسلامی را تأسیس کردند.
طالعی افزود : انقلاب اسلامی برای جهان یک معجزه  و برای تمام ملل مسلمان چراغ هدایتی بود.
وی تصریح کرد : ایام الله دهه فجر از روزهای بزرگ و سرنوشت ساز است که تاریخ ملت را رقم می زند و 22 بهمن یکی از روزهایی بود که خداوند نعمت پیروزی را به ملت به پا خاسته ایران اسلامی عطا فرمود و همانطور که امام بر اساس آیه قرآنی که  تذکر به ایام الله  راتأکید کرده است این تذکر را  انسان ساز می دانستند.
مشاور امور بانوان تبلیغات اسلامی استان در پاسخ به این سؤال که تحلیل شما از درباره نامه رهبر انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی با موضوع دعوت به اسلام شناسی اظهار کرد : رهبر انقلاب با ارسال نامه در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی و پس از گذشت سی و شش سال از صدور انقلاب و اسلام به دیگر کشورهای جهان می خواهند با این نامه به جوانان غربی بگویند تا آگاهانه و نه از روی تعصب بلکه از روی علم و انتخاب درباره اسلام تحقیق کنند.
طالعی تصریح کرد : همیشه توصیه امام امت این بود که این ایام الله را  با جان و دل نگهداری کنیم و مردم ایران با این حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند ملت ایران به هیچکس اجازه دخالت در امور خود را نمی دهد و همه پیرو رهبر و ولایت فقیه هستند.
مشاورفرهنگی و امور بانوان تبلیغات اسلامی استان یزد در خصوص اهم برنامه های تبلیغات اسلامی در دهه فجر ویژه بانوان گفت :  با امور بانوان استانداری و فرمانداری در بیشتر برنامه های دهه فجر هماهنگی و همکاری داشته ایم و یک کارگاه آموزشی توجیهی ویژه  مبلغان سنتی و مداحان برگزار کردیم و در طول ایام بر اساس درخواست گروههای مردمی و مساجد، بانوان مبلغ و مبلغه برای سخنرانی اعزام کرده ایم.
طالعی از دیگر برنامه های مشارکتی امور بانوان تبلیغات اسلامی را اعزام داور به مسابقات دهه فجر مؤسسات قرآنی و کانون های مساجد، همکاری در برگزاری همایش جایگاه زن در اسلام در مدرسه حضرت زینب(س)، همکاری در همایش زن وآینده ای... و اعزام مبلغ به همایش پیاده روی بانوان شاغل عنوان کرد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری