Skip to Contentمدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد از رقابت ۵۳۰ نفر در مرحله استانی مسابقات قرآن خانواده‌های شهدا و ایثارگران این استان خبر داد.

به گزارش یزدبانو؛ احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا یزد از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان خبر داد و اظهار کرد: در این دوره از مسابقات ۵۳۰ شرکت‌ کننده از شهرستان‌های استان مختلف حضور داشتند که در دو بخش شفاهی و کتبی شرکت کردند.
وی با اشاره به استقبال بانوان در این دوره افزود: در گروه خواهران ۳۱۸ شرکت کننده و در گروه برادران ۲۱۲ نفر حضور داشتند.
ابراهیمی هدف از برگزاری مسابقات قرآن را توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه دانست و آشنایی بیشتر نسل جوان با مفاهیم و مضامین عالی این کتاب انسان‌ساز خواند و تصریح کرد: متسابقین در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل، مفاهیم و تفسیر در دو گروه خواهران و برادران باهم به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: باید مفاهیم قرآن در سطح جامعه به‌ ویژه نوجوانان و جوانان بیش‌ از پیش گسترش یابد تا در مسیر سعادت دنیوی و اخروی حرکت کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد گفت: شرکت‌ کنندگان برگزیده در این دوره از مسابقات به مرحلهٔ کشوری مسابقات که آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد، اعزام می‌شوند.

انتهای پیام
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری