Skip to Content

قائم‌ مقام کمیته امداد استان یزد خبرداد


قائم‌ مقام کمیته امداد استان یزد با اشاره به رشد ۳۳ درصدی کمک حامیان به ایتام و فرزندان محسنین در سال گذشته گفت: هم‌اکنون ۲۷ هزار و ۸۳۷ حامی نیکوکار حمایت حدود چهار هزار یتیم و فرزند نیازمند غیریتیم را بر عهده‌ دارند.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزدرسا، رضا زارع زاده مهریزی، قائم‌مقام کمیته امداد استان یزد در مراسم تجلیل از خیران شهرستان یزد با بیان اینکه هر یتیم و فرزند نیازمند غیریتیم به‌طور میانگین از حمایت هفت حامی نیکوکار بهره‌مند هستند اظهار کرد: نیکوکاران یزدی در سال گذشته هشت میلیارد و ۷۸۳ میلیون تومان در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان یزد کمک کردند.

وی با اشاره به رشد ۳۳ درصدی کمک حامیان به ایتام و فرزندان محسنین در سال ۹۶ بیان کرد: هم‌اکنون ۲۷ هزار و ۸۳۷ حامی نیکوکار حمایت حدود چهار هزار یتیم و فرزند نیازمند غیر یتیم را بر عهده‌دارند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه بیشتر خانوار یزدی مشترک طرح‌های مشارکتی این نهاد هستند، افزود: امیدواریم با همراهی و مشارکت مردم نیکوکار استان یزد خدمات ارزنده‌تری به محرومان ارائه و گام‌های مؤثرتری برای رفع نیاز آنان برداشته شود.

زارع زاده با اشاره به اهمیت انجام کار خیر از دیدگاه آیات قرآن کریم و روایات ائمه معصومین (ع) گفت: صالحان و نیکوکاران کسانی هستند که قدر نعمت‌های الهی را می‌دانند و از اموال خود به نیازمندان کمک می کنند و این افراد از هدایت‌شدگان به صراط مستقیم هستند.

وی یادآور شد: نیکوکاران یزدی سال گذشته با مشارکت در طرح‌های مختلف مشارکتی کمیته امداد ۴۳ میلیارد و ۴۲۲ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

قائم‌مقام کمیته امداد استان یزد ادامه داد: ۱۱ میلیارد و ۲۷۷ میلیون تومان از کمک‌های اهدایی خیران در سال ۹۶ در بخش زکات، هفت میلیارد و ۲۳۳ میلیون تومان صدقات، هشت میلیارد و ۷۸۳ میلیون تومان اکرام ایتام و محسنین و ۱۶ میلیارد و ۱۲۹ میلیون تومان سایر طرح‌های مبتنی بر نیاز محرومان ازجمله در زمینه‌های درمان، جهیزیه و مسکن بوده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری