Skip to Content

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد تأکید کرد


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: رسیدگی‌ها به پرونده‌های گران فروشی و تخلفات واحدهای صنفی یزد در این ایام به صورت فوق العاده انجام می‌شود و سریعا در مورد آن تصمیم‌گیری می‌شود.

به گزارش یزدبانو، غلامرضا سالاری با اشاره به افزایش نظارت‌ها بر بازار یزد در نتیجه گرانی بنزین گفت: نظارت‌ها بر بازار بسیار تشدید شده است و همکاران ما به صورت کشیک بازرسی و گشت مشترک در بازار را به صورت روزانه تا ساعت 21:30 شب بر عهده دارند.

وی ادامه داد: رسیدگی‌ها به پرونده‌های گران فروشی و تخلفات واحدهای صنفی در این ایام به صورت فوق العاده انجام می‌شود و سریعا در مورد آن تصمیم‌گیری می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد عنوان کرد: همکاران ما در تعزیرات روزانه در شیفت صبح و عصر، گشت‌های مشترکی با بازرسان سازمان صنعت معدن تجارت و اتاق اصناف دارند و به سرکشی و بازرسی از بازار یزد می‌پردازند.

سالاری با بیان اینکه 10 رئیس شعبه تعزیرات حکومتی در یزد با بازرسان سازمان صمت و اتاق اصناف به گشت مشترک در بازار می‌پردازند، افزود: اجازه هیچ گونه افزایش قیمتی به صورت غیر قانونی در بازار به هیچ صنفی داده نمی‌شود و با هر گونه تخلف به صورت جدی برخورد می‌شود.

وی تاکید کرد: شهروندان می‌توانند هر گونه تخلف و گران فروشی را با تماس با سامانه 135 تعزیرات و یا سامانه 124 سازمان صنعت معدن تجارت گزارش کنند تا اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری