Skip to Content

دادستان عمومی و انقلاب تفت خبر داد؛


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت گفت: به لحاظ اهمیت موضوع، پرونده قتل اخیر بانوی تفتی در شهرستان تفت به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می شود.

به گزارش  یزدبانو  به نقل از یزدرسا؛ مهدی زارعی با اعلام این خبر افزود: در نشستی مشترک با بازپرس ویژه پرونده و افسرتجسس ويژه آگاهي شهرستان، ابعاد مختلف پرونده این قتل واکاوی و جهت تکمیل تحقیقات بحث و تبادل نظر شد.

وی تصریح کرد: پس اطلاع دستگاه قضایی از وقوع یک فقره قتل، بازپرس در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر شده و با صدور دستورات قضایی و اذن ورود به منزل متهم به قتل در کمتر از 2 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

این مقام قضایی از بررسی دقیق تمام ابعاد و فروض مختلف پرونده توسط بازپرس، تحت نظارت دادستان خبر داد و اظهار داشت: بازسازی اولیه صحنه قتل جهت تأیید صدق گفتار متهم به قتل انجام گرفته است و ضمن انجام دقیق تحقیقات پیرامون مسئله، استعلاماتی از پزشکی قانونی و چند مرجع دیگر نیز صورت گرفته است که دستگاه قضایی منتظر وصول پاسخ این استعلامات است.

دادستان عمومی و انقلاب تفت به وجود حواشی و شایعات منتشر شده در سطح شهر و فضای مجازی پیرامون قتل فجیع اخیر اشاره کرد وگفت: دستگاه قضایی بدون توجه به شایعات و با دقت بر واقعیات، والبته مد نظر قرار دادن تمامي ابعادجنايت و بررسي كليه فروض ،تحقیقات و رسیدگی به پرونده را در دستور کار خود دارد.

وی ابراز داشت: اکنون پرونده در بازپرسی و در مرحله تحقیقات مقدماتی است و پس از تکمیل تحقیقات با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک یزد ارسال خواهد شد.

زارعی خاطرنشان کرد: طبیعی است شهر امن و آرام تفت که به طور معمول عاری از جرائم خشن است براثرشوك ناشي از قتل فجیع دچار التهاب شود، اما شهروندان گرامي بدانند دستگاه قضایی با همکاری سایر دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی با دقت همه چیز را زیر نظر دارند و اجازه نمی دهند به امنيت و آسايش عمومي مردم لطمه اي وارد شود وحقی از کسی ضایع گردد و یا عدالت تحت الشعاع مسائل حاشیه ای گردد.

وی عدم توجه و اطمینان به شایعات در فضای مجازی را از مردم خواستار شد و تأکید کرد: اخبار مرتبط با این حادثه تلخ پس از تکمیل تحقیقات از سوی دادستانی و از مبادی رسمی به سمع ونظر مردم خواهد رسید.

شایان ذکر است در پی وقوع یک فقره قتل در شهرستان تفت استان یزد، با حضور به موقع مأمورین انتظامی و مقام های قضایی، متهم به قتل شناسایی و پس از اقرار و تفهیم اتهام با قرار بازداشت موقت روانه زندان گردید.

انتهای پیام/ ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری