Skip to Content


رسانه ها به رشد عقلانیت جامعه کمک کنند


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: رسانه های گروهی باید به رشد عقلانیت جامعه و مردم کمک کنند .

به گزارش یزدبانو به نقل از ایرنا، آیت الله محمد رضا ناصری روز  گذشته  در دیدار معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: رسانه های گروهی و بخصوص مطبوعات باید برای آگاهی بخشی  و اطلاع رسانی جامعه جدی باشند .

امام جمعه یزد ادامه داد: دشمنان در زمان های قدیم و جدید برای در جهل نگه داشتن مردم و حفظ سلطه خود بر آنها تلاش مضاعف داشته اند .

ناصری گفت: شیوه غرب بخصوص صهیونیسم جهانی همان استفاده از ابزارهای رسانه ای برای ترویج خوی حیوانیت و جاهل نگه داشتن مردم از حقایق الهی است.

ناصری افزود: دشمنان و دنیای استکباری بشدت با رشد فهم ، آگاهی و عقلانیت در جامعه و بینت مردم مخالف هستند چون می دانند اگر مردم با حقایق مختلف آشنا شوند هرگز زیر بار ظلم نمی روند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: سرگرم کردن ملت ها به مطالب بیهوده از دیگر برنامه های گسترده جهان غرب و دنیای کفر برای سر در نیاوردن مردم از موضوعات مهم و اساسی یک کشور است و لذا مطبوعات باید برای شفاف سازی این موارد از انتقاد صحیح و سازنده نیز غافل نشوند.

در ابتدای این دیدار معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی از عملکرد حوزه خود و اولویت های آن ارائه داد.ک3


انتهای پیام /
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری