Skip to Content

نماینده ولی فقیه استان یزد :

رسانه‌های غربی به دنبال دوری مردم از ولایت فقیه هستند


نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به برنامه‌های ضد فرهنگی غرب، گفت: رسانه‌های غربی به دنبال دوری مردم از ولایت فقیه هستند.

به گزارش  یزدبانو به نقل ازخبرگزاری تسنیم، آیت الله محمدرضا ناصری درآیین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید صدا و سیمای استان یزد، با بیان اینکه صدا و سیما جامعه‌ای بزرگ با تأثیر‌گذاری بسیار زیاد است، اظهار داشت: رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما باید سازندگی افکار و  همسو کردن مغز و قلب انسان‌ها با آرمان‌های الهی را بیش از پیش در دستور کار خود قرار دهد.
وی افزود:  امروز رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در افکار سنجی و آگاهی ملت‌ها ایفا می‌کنند و بیشتر زمان انسان‌ها را به خود اختصاص داد‌ه‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد صدا و سیما را به تعبیر امام خمینی (ره) دانشگاهی بزرگ با جایگاهی بسیار والا و مقدس عنوان کرد و افزود: در عصر امروز بر خلاف گذشته، مستکبران سعی دارند با استفاده از رسانه، افکار و معیارهای ملت‌ها و کشورها را در اختیار گیرند.
امام جمعه یزد تصریح کرد: وظایف رسانه‌ها به ویژه سازمان صدا و سیما در شرایط کنونی جامعه بسیار مهم و حائز اهمیت است، زیرا استعمار به وسیله رسانه‌های مختلف در تمام زمینه‌های فکری، اعتقادی و قلبی مردم رخنه کرده است.
ناصری گفت: دشمنان نظام و دین وجود خداوند و ولایت فقیه در اذهان و قلوب مسلمانان را مورد هدف قرار داده‌‌اند و قصد دارند ملت و مردم شهید پرور ایران اسلامی را از خدا، ائمه اطهار(ع) و ولایت فقیه دور کنند.
امام جمعه یزد ادامه داد:  مسئولان استان به ویژه دست‌اندرکاران صدا و سیما باید نسبت به ایجاد شخصیت مثبت الهی و خداشناسی در بین آحاد مردم به ویژه جوانان و نسل جدید اقدام کنند.
وی اقدامات صدا و سیمای مرکز یزد را در ارتباط با معرفی عزاداری ستنی و یزدی بسیار مفید و ارزشمند دانست و در این رابطه گفت: امیدواریم با تغییر مدیریت این سازمان در استان این مهم بیش از پیش مورد توجه و کار قرار گیرد.
انتهای پیام/ 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری