Skip to Content

نماینده منتخب مردم یزد در مجلس:


محمدصالح جوکار گفت: رزمایش کمک مومنانه بسیجیان نمونه دیگری از همدلی و وحدت ملی است و ملت ایران یکپارچه برای اجرای این رزمایش بسیج شدند.

محمد صالح جوکار در گفتگو با خبرنگار یزدبانو، در خصوص اقدام بسیج و سپاه در اجرای پویش کمک مومنانه و تهیه بسته‌های معیشتی برای نیازمندان گفت: در بحث روزهای سخت کرونایی و شیوع این ویروس، همدلی، وحدت و همراهی مردم با مجموعه کارد درمان  در خط مقدم علیه ویروس کرونا می جنگیدند خود قدرتی برای براندازی ویروس، نجات جان بیماران  و جلوگیری از اپیدمی شدن این بیماری در سطح کشور و استان بود.

وی ادامه داد: این همدلی و کمک نشان از این بود که در مواقع گرفتاری و سختی همانطور که خداوند بیان کرده است که به کمک یکدیگر بشتابید همه  مومنین، خیرین، اصناف، بسیجیان و ... در بحث تامین لوازم بهداشتی، درمانی کار و تلاش کردند و توانستیمی موفقیت خوبی به دست بیاوریم که مرهون زحمت همه مردم به خصوص کادر پزشکی و درمان است.

نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بیماری کرونا تبعات زیادی برای جامعه به همراه داشت و موجب شد در این شرایط زمانی و مخصوصا در آستانه ماه مبارک رمضان عده‌ای بیکار شده و شغلشان را از دست بدهند که مقام معظم رهبری فرمانی صادر کردند که همه ملت ایران با فرهنگ برادران و همدلانه‌ای که دارند رزمایش کمک مومنانه را برای کمک به نیازمندان اجرا کنند.

جوکار گفت: مسلما بسیجیان در موضوع پیشگیری از شیوع این بیماری پیشقدم بوده و برای خدمت به مردم کار کردند اکنون نیز در رزمایش کمک مومنانه پیشقدم بوده و هستند و به افراد آسیب دیده از این بیماری کمک می‌کنند، باید افراد نیازمند شناسایی شوند و مورد حمایت قرار گیرند چرا که نباید عده‌ای به دلیل این بیماری در سختی معیشت قرار گیرند و دچار مشکل شوند.

وی تصریح کرد: بسیجیان رزمایش کمک مومنانه را اجرا کردند البته ارگان‌های دیگر نیز در این زمینه فعال هستند اما اقدام بسیج با کار تشکیلاتی و از طریق پایگاه‌های بسیج سراسر کشور و استان در اجرای این رزمایش واقعا نمونه بود و با شناسایی خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا در سطح محلات و کمک به آنها شادی و خوشحالی را برای آنها به ارمغان آورند.

معاون سابق پارلمانی سپاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه بسیجیان نمونه دیگری از همدلی و وحدت ملی است، گفت: همه ملت ایران یکپارچه برای اجرای این رزمایش بسیج شدند و همین ادقامات است که موجب حفظ وحدت ملی است.

جوکار عنوان کرد: ما نیز از همان ابتدا با شیوع کرونا در پویش‌های مردمی برای کمک به نیازمندان و همچنین تهیه تجهیزات پزشکی و درمان حضور داشتیم و در پویش‌های بزرگ کمک مومنانه نیز مردم را همراهی کردیم و با صحبت با مردم، خیرین، هیئت‌های مذهبی برای هر چه بهتر اجرا شدن این رزمایش بزرگ در ماه رمضان و در آستانه میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت علیه السلام اقدام کردیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری