Skip to Content

گزارش/ سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه یزد:

رذالت دشمن در توهین به پیامبر نشانه اقتدار انقلاب اسلامی است


سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه یزد گفت : دشمنان با وجود اقتدار نظام اسلامی، رذالت خود را در توهین به مقدسات بیشتر می کنند ولی آبروی خودشان در دنیا می رود .

به گزارش خبرنگاریزدبانو، حجت الاسلام کاظم طالبی درسخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته شهر یزد اظهار کرد : نام انبیای الهی در قرآن ذکر شده است همانطور که برخی سوره های قرآن به نام پیامبران است اما تجلیلی که در قرآن از منزلت پیامبر اکرم (ص) شده است در مورد هیچ کدام از پیامبران الهی نشده است.


وی افزود : تعبیر یا ابراهیم، یا نوح، یا یحیی و..در قرآن آمده است ولی هرگز یا محمد (ص) درقرآن نداریم بلکه از ایشان با تعبیر یا ایها الرسول یاد شده است.
طالبی پیرامون شأن و منزلت والای پیامبر اکردم (ص) گفت : حمایت های پروردگار از رسول اکرم (ص) قابل توجه است و نیز جسارت هایی که در صدر اسلام از سوی دشمنانشان بر ایشان روا شد بسیار است.
وی خاطرنشان کرد : یکی از سوره های قرآن که در آن به موضوع استهزای پیامبران الهی تصریح شده است سوره "یس" است که نشان از سلطه طلبی مستبدین دارد.
سخنران پیش از خطبههای نماز جمعه با بیان این نکته که پیامبران الهی مانع بزرگی بر سر راه مستکبران بودند اظهار کرد : جذبه انبیای الهی خصوصا پیامبر خاتم (ص) واقعیتی است که سلطه گران نمی فهمند و با اهانت به مقام پیامبر روز به روز موجب تقویت جایگاه ایشان می شوند.
طالبی با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران با گذر زمان تصریح کرد : دشمنان با اقتدار نظام اسلامی رذالت خود را درتوهین به مقدسات بیشتر می کنند ولی آبروی خودشان در دنیا می رود .
طالبی با بیان اینکه مسئول خبیث فرانسوی با ادعای آزادی بیان حتی به ادیان الهی جسارت می کند تآکید کرد : طبق بیان قرآن در سوره توبه و صف کسانی که با برنامه و بی برنامه بر ضد اسلام فعالیت می کنند شکست خواهند خورد و این اعتراف خود مخالفان پیامبر اکرم (ص) است که چه باید کرد که خداوند نام محمد یتیم (ص) را رفعت داده است!
وی وحشت امروز رژیم اشغالگر اسرائیل را به برکت نفس قدسی امام خمینی (ره)  و شهدا دانست و تصریح کرد : اسرائیل ترس خود را از شهید الله دادی صریحا اعلام کرده است  وانشاء الله به برکت رهبری مقام معظم رهبری، خداوند غده سرطانی اسرائیل را از ریشه نابود کند.

انتهای پیام/ص
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری