Skip to Contentرئیس دانشکده طب ایرانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از راه اندازی سلامتکده طب ایرانی در آینده نزدیک در بیمارستان شهیدصدوقی یزد خبر داد.

به گزارش یزدبانو، مجید امتیازی ضمن بیان این مطلب اظهارکرد: با توجه به حمایت های مستمر رئیس دانشگاه و پیگیریهای دانشکده طب ایرانی، از بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور، تعداد ده مرکز استان از جمله دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد جهت تاسیس این سلامتکده ها انتخاب شدند. لازم به ذکر است که سلامتکده طب ایرانی شهید صدوقی در میان این ده مرکز جزو اولین  مراکزی است که احداث آن را در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن و امکانات به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به این که اعتبارات این مرکز از سوی وزارت متبوع تامین شده است گفت: این کلینیک تخصصی طب ایرانی با تعرفه دولتی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می کند.

امتیازی خدمات تخصصی طب ایرانی در حوزه های مختلف اعم از فصدخون،حجامت، زالودرمانی، ماساژدرمانی، آب درمانی، رژیم و خدمات مشاوره ایی و درمانی در مورد بیماری های مختلف را از جمله خدمات قابل ارایه این مرکز برشمرد. افتتاح این مرکز در بیمارستان شهید صدوقی یکی بهترین و اصولی ترین راه کارها جهت ارایه خدمات طب ایرانی بر اساس اصول علمی و جلوگیری از هر گونه سواستفاده از باورهای مردم در خصوص خدمات تخصصی طب ایرانی می باشد.

رئیس سلامتکده طب ایرانی یزد با بیان این که این مرکز در آینده نزدیک افتتاح می شود افزود: اکنون مراحل ساخت این مرکز به اتمام رسیده و در مرحله تجهیز آن هستیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری