Skip to Contentبانوی ووشوکار یزد در بخش ساندا برای اولین بار در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی صاحب گردن آویز نقره شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از روابط عمومی هیئت ووشو استان یزد، در مسابقات انتخابی تیم ملی که به میزبانی تهران برگزار شد ، 33 تیم ( تهران به عنوان میزبان 2 تیم) در بخش ساندا به رقابت پرداختند که سهم یزدی ها یک مدال با ارزش از جنس نقره بود.

مهرناز ضرغامی بانوی سانداکار ووشوی استان در رده سنی نوجوانان وزن 42 کیلوگرم با مربیگری لیلا بندانی موفق شد مدال نقره مسابقات کشوری را برای اولین بار به یزدی ها هدیه کند و مزد زحمات خود و مربیانش را با راهیابی به اردوی تیم ملی بگیرد.

ضرغامی در گام نخست حریفی از قزوین را شکست داد و در مرحله یک هشتم بازیکن تیم سیستان و بلوچستان را مغلوب کرد. اوج کار ضرغامی در مرحله نیمه نهایی بود که ووشوکار نامی از استان اصفهان را از پیش رو برداشت و پا به دیدار پایانی گذاشت.

در فینال نیز با وجود مصدومیتی که برایش پیش آمد باغیرت و جسورانه مبارزه کرد اما نتوانست کار حریف مازندرانی را تمام کند و در عین شایستگی از کسب مدال طلا باز ماند.

اردوی مشترک با تیم ووشوی استان خوزستان که به همت زینب معشوری نایب رئیس بانوان هیئت ووشو پیش از شروع این مسابقات برگزار شد، تاثیر زیادی در کسب این مدال داشت.

گفتنی است مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی از 19 بهمن ماه در بخش تالو پیگیری خواهد شد که امیدواریم تالوکاران یزدی نیز صاحب مقام شوند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری