Skip to Content

بیانیه سپاه الغدیر استان یزد به مناسبت فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار؛


برگزاری راهپیمایی سراسری یوم‌الله ۱۳ آبان، در محکومیت خیانت‌ها، خباثت‌ها و جنایات آمریکا در طول سال های گذشته، بیانگر تقابل جدی نظام اسلامی با استکبار است.

به گزارش یزدبانو، در آستانه 13 آبانماه 1397،  سپاه الغدیر استان یزد بیانیه ای صادر نمود. متن بیانیه بدین شرح است:

«سیزدهم آبان، روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست» (امام خامنه ای مدظله)

بی‌شک در تاریخ کشور، روز ۱۳ آبان یکی از ایامی است که خوی استکباری آمریکا علیه ملت ایران قابل مشاهده است.

تبعید حضرت امام (ره) در سال ۱۳۴۳ به دلیل اعتراض به تصویب لایحه کاپیتولاسیون، کشتار وحشیانه دانش آموزان در سال ۱۳۵۷، تسخیر سفارت آمریکا در ایران در سال ۵۸ و در ادامه بزرگداشت هرساله کشف این لانه جاسوسی و برگزاری راهپیمایی سراسری یوم‌الله ۱۳ آبان، در محکومیت خیانت‌ها، خباثت‌ها و جنایات آمریکا در طول 39 سال گذشته، بیانگر تقابل جدی نظام اسلامی با استکبار است.

خصومت و دشمنی حاکمان کاخ سفید با دولت و ملت ایران سیاستی مستمر و مداوم بوده و در دوران پسا برجام هم ادامه خواهد داشت. راهبرد جدید دولت آمریکا برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، «فتنه نفوذ» و «جنگ اقتصادی» است. آمریکا به دنبال استفاده از فرصت پسا برجام در جهت برقراری روابط فرا هسته‌ای و پیدا کردن معبری برای نفوذ است.

مکمل فتنه نفوذ ایجاد بحران اقتصادی برای کشور از طریق اقداماتی، چون تحریم‌های اقتصادی به‌ویژه در حوزه فروش نفت می‌باشد؛ لذا هوشیاری مردم و مسئولین برای مقابله جدی با این راهبرد یکی از ضروریات است.

دولت و ملت ایران همچون ۴۰ سال گذشته با توکل بر خداوند متعال و با توجه به منویات و رهنمود‌های امام خامنه ای  (مدظله) فتنه‌های خباثت آلود و سرشار از کینه و دشمنی دولت آمریکا را به فرصت تبدیل کرده و اجازه ضر به زدن به دولت و ملت ایران را نخواهند داد.

گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در رأس آن‌ها آمریکا، فرصتی برای برجسته‌سازی دشمنی‌ها و خیانت ها‌ی این کشور در حق ملت ایران است.

«مرگ بر آمریکا» به‌عنوان شعار اصلی یوم‌الله ۱۳ آبان، تابلو وحدت و نماد اراده ملت ایران در برابر استکبارستیزی است. اگر این شعار در میان ملت ایران کم‌رنگ شود احتمال گرفتار شدن آنان در توطئه استکبار جهانی وجود دارد.

مرگ بر آ مریکا همانند «اعوذ با ... من الشیطان الرجیم» است که استعاذه به خداوند از شیطان رجیم به این دلیل است که انسان مؤمن یک لحظه حضور شیطان و نبرد با او را از یاد نبرد. در نتیجه استمرار شعار مذکور به‌عنوان نماد استکبار، به دلیل فراموش نشدن توطئه‌های آمریکا علیه ملت ایران است.

نشر و گسترش فرهنگ مقاومت و استکبارستیزی به‌عنوان یکی از اصول اساسی و بنیادین انقلاب اسلامی، حقیقتی برخا سته از شعار راهبردی «هیهات من‌الذله» امام حسین (ع) در روز عاشورا است که به‌عنوان سپر حوادث فرا روی میهن اسلامی، معرفی شده است.

برجسته‌سازی دیدگاه‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان راهبرد سرنوشت‌ساز در عرصه مقابله با شیطان بزرگ و نظام سلطه و استکبار نیاز همیشگی جامعه به‌ویژه نسل‌های جوان کشور به شمار رفته و بایستی در فرصت‌های تأثیرگذار مانند ۱۳ آبان مورد تأکید قرار گیرد.

در پایان ضمن پاسداشت خون شهدای ایران به‌ویژه شهدای عرصه مقاومت ضد آمریکایی و تکریم و تعظیم مقام شامخ امام راحل (ره) به‌عنوان شخصیتی که رهبری این نهضت را عهده‌دار بود، از آحاد و اقشار مختلف استان برای حضور حماسی و پرشور در مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی دعوت می‌شود؛ چراکه این راهپیمایی پیام دیگری از زنده بودن روحیه و تفکر انقلابی ملت ایران به سران کشور‌های استکباری، به‌ویژه آمریکا خواهد بود.
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری