Skip to Content

امام جمعه اشکذر:

راهپیمایی میلیونی اربعین در دنیا بی نظیر است


امام جمعه اشکذر با بیان اینکه برنامه پیاده روی اربعین سید الشهدا در هیچ کجای جهان دیده نمی شود گفت: اربعین امام حسین (ع) باید با شکوه و عظمت خاصی مورد تکریم قرار گیرد.

به گزارش یزدبانو به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به روایتی از رسول اکرم (ص) اظهار داشت: سه خصوصیت است که از نظر رسول خاتم (ص) انسان مومن باید داشته باشد تا عمل او نزد پروردگار کامل شود.

"حجت الاسلام والمسلمین طالبیان" امام جمعه اشکذر عمل با تقوی را به عنوان اولین خصوصیت نام برد و گفت: اخلاق نیکو و مدارا کردن با مردم را دومین خصویت نام برده در این روایت اشاره کرد.

وی حلم و بردباری را سومین خصوصیتی دانست که انسان مومن با داشتن ان عملش نزد پروردگار کامل می شود.

امام جمعه اشکذر با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی گفت: اربعین امام حسین (ع) باید با شکوه و عظمت خاصی مورد تکریم قرار گیرد.

وی افزود: روز اربعین، روز آغاز زیارت بر سید الشهدا (ع) است و از آن تاریخ تا کنون این زیارت در روز اربعین خوانده می شود.

حجت الاسلام طالبیان به پیاده روی مردم در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: هر کار خیری که انسان در آن قدم بگذارد دارای ثواب زیادی است و زیارت سید الشهدا نیز از این امر جدا نیست.

وی با بیان اینکه برنامه پیاده روی اربعین سید الشهدا در هیچ کجای جهان دیده نمی شود گفت: این پیاده روی پیام روشنی برای داعشی ها و سایر گروه های تروریستی دارد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری