Skip to Content

گلاره عباسی:

دیدگاه‌ها با فیلم شیار ۱۴۳ نسبت به مادر تغییر کرد


بازیگر فیلم شیار ۱۴۳ گفت: با فیلم شیار ۱۴۳ حرکت جدید اتفاق افتاد و همه دیدگاهشان نسبت به مادر تغییر کرد.

 

به گزارش یزدبانو به نقل از بوتیا، گلاره عباسی، بازیگر فیلم شیار ۱۴۳ روز گذشته در نشست «رسانه و سینما» در کرمان که با حضور عوامل فیلم شیار ۱۴۳ و رسانه‌های استان کرمان برگزار شد، در رابطه با تعریف واژه مادر گفت: با فیلم شیار ۱۴۳ حرکت جدید اتفاق افتاد و همه دیدگاه‌شان نسبت به مادر تغییر کرد.

وی ادامه داد: این فیلم یادآور همه مادران شهدا و شهدایی است که نیستند در رابطه با مادرانشان صحبت کنند.

بازیگر فیلم شیار ۱۴۳ با اشاره به اینکه من جمله‌ای را از فیلم شیار ۱۴۳ دوست داشتم و آن «به احترام مادران سرزمینم»، است، بیان داشت: فکر می‌کنم که این جمله یکی از جملات ماندگار شود؛ همانند مثل خود فیلم و همیشه توی ذهن‌ها خواهد ماند.

عباسی در رابطه با ورود برخی از هنرمندان به عرصه سیاست و اینکه آیا قصدی برای این کار دارد با خیر، گفت: من فکر می‌کنم ممکن است یکسری آدم‌ها سیاست برایشان جذابیت داشته باشد، و دغدغه آنان باشد که با هر شغلی بتوانند سیاست را نیز همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: البته مسائل سیاسی زیاد از مسائل اجتماعی و روزمره ما دور نیست و خیلی بهم وابسته‌ هستند؛ اما من خودم به شخصه بعد فرهنگی کارهای که انجام می‌دهم و بازی‌های که ارائه می‌دهم، برایم مهم‌تر است.

بازیگر فیلم شیار ۱۴۳ با اشاره به اینکه دغدغه‌ای بازیگری‌ام مهمتر است، بیان داشت: دغدغه دارم که در کارهایی باشم که بتوانم در فرهنگ مملکتم موثر باشم، منظورم این نیست که قرار است حرکت بزرگی از سوی من انجام شود؛ اما اینکه بتوانم کاری انجام دهم که مردمم دوست داشته باشند و به آن احترام بگذارند.

عباسی گفت: شاید اگر در صنف دیگری به عنوان مثال معلم و یا پزشک بودم، همین دغدغه‌ام بود و همین فکر را داشتم؛ لزوما مجبور نیستیم که همه این‌ها رو با هم پیش ببریم و بعد فرهنگی برایم حائز اهمیت‌تر است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری