Skip to Content

رییس سازمان ملی بهره وری کشور در یزد:


رییس سازمان ملی بهره وری گفت: برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی به مشارکت و همراهی بخش خصوصی نیازمندیم که قطعا دولت و مسئولان اجرایی از آن حمایت می کنند.

به گزارش یزدبانو به نقل از ایرنا، رویا طباطبایی یزدیˈ عصر سه شنبه در جمع صنعتگران و کارآفرینان استان یزد افزود: بدون تردید با همراهی بخش خصوصی است که موضوع مهم بهره وری در کشور محقق می شود.


وی اضافه کرد: به برکت انقلاب اسلامی خوشبختانه زمینه مشارکت بخش خصوصی در امر بهره وری خوب است و امیدواریم این همراهی روز به روز بیشتر شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: برگزاری دوره های دانش افزایی و ارتقای بهره وری در قشرهای مختلف و متولیان امر پیش بینی شده و تاکنون در این راه گام های خوبی برداشته شده است.

طباطبایی یزدی ادامه داد: در این سال ها در برخی حوزه ها و بخصوص در بخش خدمات دوره های مختلف آموزشی در عرصه مهم بهره وری با حضور اساتیدی از کشورهای مختلف و از جمله کره برگزار شده است.

وی، همچنین به برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای وزارتخانه های مختلف چون ورزش و جوانان، بهداشت و درمان و راه و شهرسازی در این مدت اشاره کرد.

رییس سازمان ملی بهره وری خاطرنشان کرد: مسوولان در بخش های مختلف با برخی مسائل و مشکلات حوزه بهره وری آشنا هستند ولی همه اطلاعات را در این زمینه بیان نمی کنند.

طباطبایی یزدی تصریح کرد: این دیدگاه که بهره وری را تنها در بخش دولتی ببینیم قدیمی است و باید این موضوع مهم در تمام زیرشاخه ها اعم از کشاورزی، صنعت و حتی امنیت استان ها مورد توجه خاص قرار گیرد.

وی، بهره وری را مقوله ای چند بعدی ذکر کرد و گفت: علت پیشرفت خیلی از کشورها و ملت بخاطر توجه به مقوله بهره وری است و لذا باید روز به روز سطح آن را در کشور بالا ببریم.

در پایان تعدادی از کارآفرینان استان یزد به طرح نظرات و سوالات خود پرداختند. 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری