Skip to Contentاولین دوره‌ آموزشی سه روزه در چارچوب طرح «حمایت و پرورش استعداد و خلاقیت بانوان مسلمان» در محل دانشگاه اسلامی ابوحنیفه قفقاز شمالی برگزار شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از خبرنگار مهر،اولین دوره‌ آموزشی سه روزه در چارچوب طرح «حمایت و پرورش استعداد و خلاقیت بانوان و تلاش و همکاری در جهت تحقق این امر به عنوان عامل تحکیم نقش ارزش‌های دینی و معنوی سنتی در زندگی جامعه» در محل دانشگاه اسلامی «ابو حنیفه» قفقاز شمالی برگزار شد. در گزارشی که رایزنی فرهنگی کشورمان در روسیه در اختیار ما قرار داده آمده است:

این سمینار با حضور شماری از بانوان مسلمان شهر نالچیک به سرپرستی «آلبینا بیربیکووا» رئیس مرکز آموزشی جوانان قفقاز با آموزش موضوعات، همکاری گروهی و هم اندیشی، ارتباط موثر و فن بیان و سخنرانی، همکاری بین فرهنگی و بین مذهبی و امور اجتماعی برگزار شد.

در پایان این سمینار «شریف پشیخاچف» رئیس مرکز بین‌المللی اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت و از اهداف و وظایف این مرکز و برنامه‌های اجتماعی آن و همچنین نقش زن در جامعه سخن گفت.

در این مراسم همچنین «عالم سیژاژف» رئیس اداره‌ دینی مسلمانان جمهوری کاباردینو- بالکاری نیز با اشاره به لزوم تقویت نقش ارزش‌های معنوی سنتی، خواستار تداوم اینگونه مراسمات و همچنین ترویج تصویر و نقش صحیح بانوان مسلمان در جامعه شد.

در پایان این دوره به شرکت کنندگان جایز نفیس و همچنین گواهی حضور در سمینار اهدا شد.

انتهای پیام/ش
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری