Skip to Content«نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد» و «نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری»، در پیامی مشترک مردم استان یزد را به حضور پرشور در راهپیمایی روز یکشنبه یزد دعوت کردند.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزدرسا؛ آیت الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و آیت الله ابوالقاسم وافی نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری، در پیامی مشترک، مردم استان یزد را به حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی روز یکشنبه 17 دی ماه که برای محکوم کردن اغتشاشات اخیر برگزار می‌شود، دعوت کردند.

در ادامه متن کامل پیام آیات ناصری یزدی و وافی برای دعوت مردم به این حماسه بزرگ آمده است.

 «هر از گاهی دست دشمنان انقلاب اسلامی به فتنه و شرّ و آشوب از آستین به در می‌آید تا بخیال خام خود چراغ انقلاب اسلامی را خاموش سازد و نور پر فروغ ولایت و رهبری را کمرنگ جلوه نماید ولی الطاف خداوندی و عنایت ویژه ولی الله الاعظم امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفداء این دست‌های آلوده را می‌شکند و فتنه‌ها را با عنایت خویش در هم می‌کوبد و دشمنان را به یأس و نا‌امیدی می‌کشاند.

تاریخ انقلاب اسلامی بار‌ها این توطئه‌ها را دیده و صلابت و بصیرت مردم آن‌ها را در هم شکسته است و از این بابت باید سجده شکر به درگاه حضرت احدیت به جا آورده و از مردم مسلمان و مومن ایران که ولی نعمت ما هستند سپاسگزار باشیم.

فتنه اخیر اغتشاشگران که با حمایت آشکار دشمنان قسم خورده ایران اسلامی چون آمریکا و اسرائیل و پشتیبانی نابخردانه حکام آل سعود و بعضی شیوخ خائن منطقه در بعضی از شهر‌ها شکل گرفت و خسارت‌هایی را به جان و مال مردم وارد آورد با تیزهوشی و اراده نیروهای انتظامی و امنیتی و با حمایت‌های همه جانبه مردم همیشه در صحنه به شکست انجامید و این بار هم انقلاب اسلامی نشان داد که هنوز در قلب‌های مردم جای دارد و مردم ایران پایبند به دین، انقلاب و رهبری خود هستند و آن را تا به آخر پشتیبانی می‌نمایند.

البته ما و مسئولین باید قدر این مردم را بدانیم و مخلصانه به آن‌ها خدمت در حل مسائل اقتصادی و معیشتی و اجرای عدالت در جامعه کوشا باشیم و در این زمان که دشمنان همه مُتحد شده‌اند تا به ما ضربه وارد کنند ما باید با هم بیشتر مُتحد شویم و یکدل و یک صدا مقابل اهداف شوم استکبار بایستیم و اسلام و انقلاب و مکتب امام و ولایت را یاری کنیم.

به هر حال این مردم قهرمان نهال انقلابی را که با رهبریت امام راحل عظیم الشان به بار نشست و به دست با کفایت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به درخت بزرگی تبدیل شد همواره با دل و جان آبیاری خواهند نمود تا ان شاالله به دست صاحب اصلیش امام زمان (عج) سپرده شود و در اقصی نقاط جهان سایه‌گس‌تر باشد.

رجای واثق داریم، مردم عزیز و انقلابی و ولایتمدار استان در روز یکشنبه 17 دیماه ساعت 10: 00 صبح از میدان شهید بهشتی (ره) - چهار راه شهدا - حسینیه امیرچخماق بار دیگر حمایت خود را از انقلاب اسلامی و رهبری معظم با راهپیمایی خود به جهانیان نشان خواهند داد و تکلیف شرعی و دینی خود را نسبت به نظام مقدّس جمهوری اسلامی ادا خواهند نمود.»

انتهای پیام/ ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری