Skip to Contentنماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد و همچنین نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری در پیام مشترکی مردم را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش يزدبانو؛ نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد و همچنین نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری  در پیام مشترکی مردم را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

در پیام آیات عظام محمدرضا ناصری یزدی و ابوالقاسم وافی آمده است: ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ روز نجات ملت ایران از دست ظلم گویان و ستمکاران و روز بروز نعمت بزرگ الهی یعنی پیروزی قوای اسلام بر قوای اهریمنی  بوده و  پیروزی نظام اسلامی نشانه پایان حاکمیت آمریکا در جهان است.

متن پیام به این شرح است:

۲۲ بهمن یادآور رشادت و فداکاری و شهادت طلبی ملتی است که منسجم و خداجوی با پیروی از فرامین رهبرشان به میدان آمدند و با دست خالی و با شعار الله اکبر نیروهای تا دندان مسلح را در هم شکستند و زمینه حکومت الله بر زمین را محقق کردند.

این روز به ما آموخت، اگر ملتی توکل بر خدا داشته باشد و پشت سر رهبر خود قرار گیرد و وحدت و یکپارچگی را حفظ کند هیچ قدرتی نمی‌تواند ما را از پای درآورد و هیچ فتنه گری نمی‌تواند صفوف آن‌ها را به هم بریزد.

امروزه با حوادثی که صورت گرفته و در رأس آن شهادت مظلومانه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی است و در پی آن سیلی محکم آن بر آمریکایی هاست، عظمت ۲۲ بهمن را مضاعف می‌سازد.

 اگر بیست و دوم بهمن مشت محکمی به صورت آمریکا زده شد و در دی ماه امسال سیلی جانانه تری بر صورت آمریکا و اذنابش فرود آمد به گونه‌ای که هنوز جرأت اعلام کشته‌ها و زخمی‌ها پایگاه عین الاسد در عراق را نکرده است.

امیدواریم مردم ما مثل گذشته در صفوفی متحد و یکپارچه در راهپیمایی شرکت و ثابت کنند که یوم الله دی ماه ۹۸ پیوندی ناگسستنی با یوم الله ۲۲ بهمن پنجاه و هفت دارد.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری