Skip to Content

کلاهبرداری از افراد ساده لوح در خاتم؛

دعا براي درمان انواع درد فقط 150 هزار تومان!


پليس آگاهي شهرستان خاتم استان يزد، فرد شيادي را كه با نوشتن دعا براي درمان درد، محبت، جلوگيري از طلاق و...ضمن فريب افراد ساده لوح از آنان كلاهبرداري مي كرد شناسايي و دستگير كرد.

 به گزارش یزدبانو به نقل از پايگاه خبري پليس، سرپرست معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان يزد گفت: با توجه به اعلام خبري در خصوص فعاليت يك فرد كلاهبردار و شياد كه با نوشتن دعاهاي مختلف اقدام به فريب افراد ساده لوح و خرافه گرا كرده و از اين طريق مبالغ قابل توجهي را به دست آورده است، بررسي موضوعدر دستور كار ماموران پليس آگاهي خاتم قرار گرفت.

سرهنگ كاظم كفاش پناه افزود: ماموران پس از بررسي موضوع و انجام تحقيقات لازم توانستند اطلاعات لازم از زمان و مكان فعاليت اين كلاهبردار را به دست آوردند كه به همين منظور هماهنگي لازم با مقامات قضائي را به عمل آورند.

وي ضمن اشاره به دستگيري «ق.ع» 56 ساله ادامه داد: در بازرسي از محل اختفاي متهم انواع كتب دعانويسي، فالگيري و رمالي و همچنين مقداري موادمخدر كشف و ضبط شد.

كفاش پناه افزود: متهم در بازجويي هاي خود در اداره آگاهي به فريب شهروندان و نوشتن دعا و سحر و جادو و دريافت مبلغ 150 هزار تومان در قبال هرنسخه دعا اعتراف كرد.

سرپرست معاونت اجتماعي انتظامي استان يزد تصريح كرد: عدم اعتقاد به باورهاي ديني و مذهبي، زياده خواهي و افزايش تجمل گرايي و مال اندوزي در جامعه مي تواند از علل و انگيزه اينگونه جرايم باشد. به گفته كفاش پناه، متهم با صدور قرار قانوني روانه زندان شد.

انتهای پیام/ص

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری