Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد بر نقش کلیدی زنان درصحنه‌های مختلف انقلاب تأکید کرد و گفت: دشمن نظام خانواده و زنان جامعه اسلامی را هدف قرار داده است.

به گزارش یزدبانو؛ سردار فتح‌الله جمیری صبح امروز در جمع‌زنان بسیجی استان بارزترین خصوصیت انقلاب اسلامی را نقش کلیدی زنان درصحنه‌های مختلف انقلاب برشمرد و گفت: علتی که نهضت‌های گذشته به پیروزی نرسیده است عدم مشارکت و نقش‌آفرینی زنان در این نهضت‌ها بوده است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: هرچند سهم و نقش زنان در دفاع مقدس در پشتیبانی و ترغیب برادران و فرزندان و همسران خود برای حضور در جبهه‌ها نقش ارزشمندی است و با نقش مردان در این دوران برابری می‌کند اما امروز نقش زنان در جنگ نرم و جنگ فرهنگی دشمن بارزتر و مهم‌تر است چراکه دشمن به نقش‌آفرینی مهم زنان در نظام ما پی برده و به همین دلیل نظام خانواده وزنان ما را نشانه رفته است و بروز برخی ناهنجاری‌ها در جامعه نیز نشاءت گرفته از تلاش‌های دشمنان ما در این عرصه است.

جمیری با اشاره به حضور چشمگیر زنان در عرصه‌های علمی و اجتماعی کشور تصریح کرد: امروز زنان ما حضوری پررنگ در عرصه‌های مختلف ازجمله علمی و فرهنگی داشته و در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقشی اساسی و بی‌بدیل دارند.

وی در پایان خطاب به زنان بسیجی استان اظهار داشت: شما زنان بسیجی می‌توانید با تحقق خواسته‌های امام خامنه‌ای و پیاده‌سازی آن‌ها در جامعه تحول اساسی را در اجتماع رقم بزنید و علی‌رغم اینکه کارهای زیادی در عرصه‌های علمی و فرهنگی کشور صورت گرفته اما هنوز ظرفیت‌های زیادی باقی‌مانده که نیازمند عزم واراده جدی شما بانوان بسیجی است.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری