Skip to Content

مسئول سامانه های معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران:


مسئول سامانه های معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران در کارگاه آموزشی یزد گفت: دشمن با استفاده از فضای مجازی و نشانه قراردادن نقش زن و مادر قصد دارد نظام اسلامی ایران و به تبع آن، دینداری مردم را تضعیف نماید.

به گزارش خبرنگار یزدبانو؛ «حجت الاسلام صمد رضوی» مسئول سامانه‌ها و برنامه‌ریزی نرم‌افزارهای معاونت فرهنگی ـ تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران در کارگاه آموزشی با حضور مدیران و معاونان فرهنگی 20 مدرسه علمیه خواهران استان یزد به تشریح اهداف سامانه های مختلف فرهنگی- تبلیغی از جمله ظراحی، پیاده سازی و استقرار سامانه ها، نقش آن در تسریع اجرای امور، هماهنگی بیشتر و اهمیت آشنایی کاربران با این سامانه ها پرداخت.

وی مطالب مبسوطی را در خصوص آموزش و بررسی مشکلات مدارس علمیه خواهران استان یزد درسامانه سمتاز، گروه اجتماعی مشاوران، سامانه ثبت گزارش های تبلیغی و مسابقات  فرهنگی بیان کرد.

مسئول سامانه‌ها و برنامه‌ریزی نرم‌افزارهای معاونت فرهنگی ـ تبلیغی حوزه‌های علمیه با اشاره به گسترش روز افزون فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی اظهار کرد: فضای مجازی امکان نو پدیدی است که در یک زمان، همه اطلاعات در اختیار همه افراد قرار می گیرد.

حجت الاسلام صمدی تصریح کرد: باید فرهنگ استفاده از فضای مجازی آموزش داده شود تا افراد خانواده متناسب با سنشان از فضای مجازی استفاده نمایند.

وی ادامه داد: دشمن با استفاده از فضای مجازی و نشانه قراردادن نقش زن و مادر قصد دارد نظام اسلامی ایران و به تبع آن، دینداری مردم را تضعیف نماید بنابراین حوزه های علمیه خواهران باید با حضور در فضای مجازی، این نقشه دشمن را نقش بر آب کنند.

انتهای پیام / ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری