Skip to Content

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد خبر داد؛

دستگیری زن سارق با 1.5میلیارد ریال سرقت از 6طلا فروشی یزد


جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری یک زن سارق و اعتراف وی به یک میلیارد و 500 میلیون ریال سرقت از شش طلا فروشی شهر یزد به روش «روکش زنی» خبر داد.

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزد رسا، جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری یک زن سارق و اعتراف وی به یک میلیارد و 500 میلیون ریال سرقت از شش طلا فروشی شهر یزد به روش «روکش زنی» خبر داد.



به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «عطاءالله احمدی»  گفت: با توجه به دریافت خبرهایی مبنی بر سرقت از چند طلا فروشی به روش « روکش زنی»  در بازار شهر یزد بررسی این موضوع در دستور کار ماموران پلیس یزد قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: ماموران پلیس با استفاده از سامانه تصویری کنترل و پایش متوجه شدند که سارق این طلا فروشی ها یک خانم است، به همین منظور اقدامات لازم در خصوص دستگیری وی را  آغاز کردند.

 

احمدی افزود: با تلاش ماموران کلانتری ˈ12 قائمˈ سارق به هویت ˈر.نˈ 34 ساله دستگیر و جهت بازجویی به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان انتقال داده شد.

 

وی ضمن اشاره به شناسایی تمامی شاکیان این پرونده تصریح کرد: سارق با دستور مقامات قضائی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

 

انتهای پیام/ص




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری