Skip to Content

نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس:

دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی بیان نشده است/ باید نسل جوان را در جریان برکات نظام قرار داد


نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم گذشت 36 سال از انقلاب اسلامی متاسفانه دستاوردهای مختلف این نظام به شایستگی برای مردم و به خصوص نسل جوان بازگو نشده است.

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزد رسا، حجت الاسلام والمسلمین «دخیل عباس زارع زاده» در گفت و گو با صبح مهریز با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) افزود: انقلاب اسلامی برکات و ثمرات زیادی را به همراه داشته است.

وی اضافه کرد: این ثمرات و دستاورد ها در تمامی ابعاد و زوایا بوده که بیان و قلم از ترسیم آنها عاجز است و به فرصت زیادی نیاز دارد.

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین ثمره این نظام را باید همان استقلال ، آزادی و جمهوری دانست.

زارع زاده تصریح کرد: در سایه تحقق این انقلاب دینی و معنوی که با رهبری های ولایت فقیه و همراهی مردم بدست آمد کشور و ملت قهرمان ما نظام ستم شاهی موروثی را سرنگون و به جای آن یک نظام ولایی و انقلابی بر پایه ارزش ها مستقر کردند .

وی گفت: با انقلاب اسلامی دست بیگانان و دشمنان از منافع مختلف کشور ما قطع شد و ما به تکیه بر دانش و نیروهای داخلی مستقل شدیم و مقدرات کشور بدست خودمان افتاد.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز گفت: به برکت  انقلاب اسلامی در کشور ما دوباره ارزش های الهی و دینی احیا و فساد و بی بندوباری رخت بر بست.

زارع زاده افزود: به برکت انقلاب اسلامی در 36 سال گذشته در تمامی عرصه های فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی و هوا فضا و نظامی دارای موفقیت های بسیار بزرگ بوده ایم.

وی تاکید کرد: امروز چشم دنیا و ملل مسلمان و آزادیخواهان جهان به نظام و انقلاب مقدس اسلامی ما دوخته شده است.

وی افزود: باید ابعاد این انقلاب و برکات و ثمرات آن برای مردم و جوانان در قالب گزارش و خبر و تهیه و تدوین برنامه های مناسب تبیین شود.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دشمنان همواره با برنامه های سوء خود به دنبال این هدف هستند که ثمرات انقلاب اسلامی بازگو و تبیین نشود.

زارع زاده افزود: رسانه های گروهی و متولیان فرهنگی و تبلیغی وظیفه دارند تا ضمن بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی نسبت به روشنگری در خصوص توطئه های دشمنان علیه این ملت و کشور اقدام نمایند.  

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری