Skip to Content

عضو شورای اسلامی شهر یزد:


عضو شورای اسلامی شهر یزد از طراحی و راه‌اندازی پارک دوچرخه ویژه بانوان در آینده‌ای نزدیک در شهر یزد خبر داد.

به گزارش یزدبانو؛ الهه جورابی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اقدامات صورت گرفته شورای شهر یزد در زمینه مدیریت پسماند شهری، گفت: در حال حاضر درصدد عقد قرارداد برای خرید دستگاه بازیافت هستیم؛ چنانچه اکنون ساخت و نصب سه ایستگاه زیرزمینی پسماند بااعتبار ۲۵۰ میلیارد تومان در حال انجام است.

وی افزود: همچنین در حال حاضر در راستای ساماندهی محل دفن پسماندهای عادی سطح شهر اقدامات ویژه‌ای صورت گرفته است؛ همچنین متأسفانه برای کارخانه کمپوست نیز همچنان کاری صورت نگرفته که متأسفانه کارخانه کمپوست یزد در مباحث مرتبط با سرمایه‌گذاری جزء اولویت‌های درجه دو قرار گرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه در حال حاضر سازمان مدیریت پسماند شهر یزد ۱۰ دوربین‌ نظارتی را در راستای گزارش تخلیه خاک و نخاله توسط شهرودان در سطح شهر نصب کرده است، اظهار داشت: برخی مشاغل در جوار منازل مسکونی برای مردم مشکلات و مزاحمت‌هایی ایجاد کرده که درصدد رفع آن‌ها هستیم؛ اما شهروندان می‌توانند این مزاحمت‌ها را با مراجعه به سازمان پیشگیری و سد معبر یا تماس با تلفن ۳۷۲۵۳۲۷۰ یا سامانه ۱۳۷، گزارش دهند.

جورابی با اشاره به‌ضرورت معرفی هر چه بیشتر کمیسیون بند ۲۰ به شهروندان یزدی در راستای گزارش مشاغل مزاحم، عنوان کرد: در حال حاضر شهرداری در پیگیری جمع‌آوری متکدیان در سطح شهر به‌صورت جدی وارد شده است؛ همچنین شورای پنجم اسلامی شهر یزد در زمینه پیگیری ساماندهی وانت‌بارهای کرایه‌ای دست‌فروشان به‌صورت جدی وارد شده است.

این مقام مسئول از طراحی پارک دوچرخه ویژه بانوان در آینده‌ای نزدیک در شهر یزد خبر داد و اذعان کرد: امیدواریم تا پایان امسال با هزینه‌کرد ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده، بخشی از این پارک عملیاتی شود.

وی در پایان بیان داشت: خوشبختانه در حال حاضر با همکاری شورای شهر و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد، کانون سلامت محلات در حال استارت است؛ همچنین در زمینه آموزش تفکیک زباله از مبدأ نیز اقدامات ویژه‌ای صورت گرفته و در حال حاضر تمام بودجه در این بخش به سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری سپرده شده است.

انتهای پیام/۹۰۰۰۹
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری