Skip to Content

مسئول بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد:


مسئول بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد گفت: درب باب طوعه حرم حضرت مسلم (ع) امروز ساعت 19 در جوار شهدای گمنام میدان امیر چخماق یزد رونمایی می‌شود.

به گزارش یزد بانو؛ «رقیه کفیل‌الناس» مسئول بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار یزد بانو، با اشاره به پایان پروژه ساخت درب باب طوعه حرم حضرت مسلم (ع) اظهار کرد: این درب امروز ساعت 19 مصادف با تولد حضرت علی‌اکبر (ع) در جوار شهدای گمنام میدان امیر چخماق یزد با حضور آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان رونمایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کار ساخت این درب‌ها یک سال و نیم به طول انجامیده است، افزود: هرکدام از درب‌ها بیش از ۵۰۰ میلیون تومان هزینه داشته است که از خیرین دعوت می‌شود در این امر شریک شوند.

کفیل الناس تصریح کرد: پروژه باب طوعه، پروژه اجرایی استان یزد است که آماده‌سازی اولیه، کار چوب و مقداری قلم‌زنی مس در یزد و آبکاری طلای آن در قم و قلم‌زنی، میناکاری و مونتاژ در اصفهان انجام شده است.

مسئول بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد گفت: درب دیگر حرم حضرت مسلم (ع) به نام پروژه باب حمیده بنت مسلم در حال مونتاژ است و پس از آماده‌سازی جهت نصب به مسجد کوفه انتقال می‌یابد.

کفیل‌الناس نقش استان یزد را در کمک به بازسازی عتبات عالیات خوب ارزیابی کرد و گفت: یکی از استان‌های بسیار فعال که در برنامه‌ریزی‌های متعدد فعالیت دارد یزد است که خواهران این استان نقشی بسیار فعال و مثمر در این فعالیت دارند.

انتهای پیام/ش

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری