Skip to Content

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد

خدام حرم حضرت معصومه(س)برای نخستین بار میهمان یزدی ها می‌شوند


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از اجرای طرحی جدید نظیر طرح خدام امام رضا (ع) در دهه کرامت خبر داد و گفت: این بار برای نخستین مرتبه، خدام حرم حضرت معصومه (س) میهمان مردم یزد خواهند شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزد رسا، محمدرضا دشتی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد امروز در گفت‌وگو با فارس در یزد اظهار داشت: خادمان حرم مطهر حضرت معصومه (س) به مناسبت سالروز وفات آن حضرت به منظور برگزاری برنامه‌های ویژه به استان یزد دعوت شده‌اند.

وی عنوان کرد: خادمان کریمه اهل بیت (ع) از روز جمعه، 10 بهمن‌ماه جاری وارد یزد می‌شوند و در نخستین برنامه خود، در مراسم دعای ندبه با سخنرانی حجت‌الاسلام بهمنی و یکی از مداحان حرم مطهر شرکت می‌کنند.

دشتی با بیان اینکه خادمان حرم مطهر حضرت معصومه (س) تا شنبه شب در یزد حضور دارند، بیان کرد: بازدید از آسایشگاه سالمندان، حضور در نماز جمعه و سخنرانی سخنران و مداح حرم، عیادت از بیماران در بیمارستان افشار و بیمارستان شهید صدوقی از برنامه‌های آنها در روز جمعه خواهد بود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد همچنین یادآور شد: خادمان حرم حضرت معصومه (س) در روز جمعه پس از اقامه نمازجماعت در یکی از مساجد آزادشهر، در ندامتگاه شهرستان یزد حضور خواهند یافت و در جمع زندانیان به سخنرانی و اجرای برنامه‌های ویژه می‌پردازند.

دشتی ادامه داد: در روز شنبه نیز سه برنامه مراسم صبحگاهی و مراسم ویژه به ترتیب در دبیرستان دخترانه شاهد و دو دبیرستان دیگر با حضور خادمان برگزار می‌شود.

وی از برگزاری همایش تبیین ابعاد شخصیت حضرت معصومه (س) در حوزه علمیه حضرت زهرا (س) یزد خبر داد و اظهار داشت: خادمان حرم در این مراسم حضور خواهند یافت.

دشتی، حضور در آسایشگاه جانبازان و عیادت از جانبازان، شرکت در مراسم ویژه وفات حضرت معصومه (س) در تالار شهرداری و شرکت در مراسم ویژه اعضای کانون‌های مساجد شهرستان یزد و حوزه‌های علمیه را نیز از دیگر برنامه‌های خادمان حرم حضرت معصومه (س) در سفر به یزد اعلام کرد.

این مسئول در پایان با اشاره به اجرای برنامه‌های معنوی در برنامه‌های یاد شده، بیان کرد: حضور این خادمان عطر و بوی حرم کریمه اهل بیت(ع)، حضرت معصومه (س) را در یزد پراکنده خواهد کرد.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری