Skip to Content

یزدبانو/اخبار وبلاگی(58)


وبلاگ اخبار مهدوی نوشت : دومین نشست فصلی ویژه‌ی والدین نوآموزان مهد قرآن و عترت نسل سلمان با موضوع تربیت متعالی و تأثیر آن بر تعداد فرزندان در فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) برگزار شد.

به گزارش یزدبانو، وبلاگ اخبار مهدوی یزد نوشت : خبرنگار فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) در این نشست که با حضور مسئولین و والدین نوآموزان برگزار شد استاد آبایی به ایراد سخنانی پرداخت.
آبایی در ابتدا با اشاره به ظرفیت‌ها و توانایی‌های بالقوه موجود در فرزندان و این‌که آن‌ها هم قابلیت ممتاز شدن و هم به قهقهرا رفتن را دارند گفت: چه کارهایی انجام می‌دهید که فرندانتان این‌گونه شوند نه آن‌گونه؟ الان چقدر دغدغه و حساسیت دارید؟ وی افزود: مطالعات جهانی می‌گویند متعادل‌ترین خانواده شش نفره است (زن و مرد و 4 فرزند). وقتی تنظیم خانواده از طرف سازمان یونسکو می‌خواست به دنیا برود اصلاً در اسرائیل راهشان ندادند و در آن‌جا دفتری ندارد. بزرگان صهیونیست می‌گویند هر زن اسرائیلی باید 8 فرزند داشته باشد و اگر 12 فرزند داشته باشد به بهشت می‌رود. زمانی که نخ بخیه برای رزمندگان اسلام در زمان جنگ به ما نمی‌دادند میلیون‌ها دلار وسایل پیشگیری از بارداری مجانی به ما می‌دادند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری