Skip to Content

همزمان با روز ملی فناوری هسته ای صورت گرفت؛

حمایت جمعی از تشکل های دانش آموزی استان یزد از روند مذاکرات هسته ای


طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای جمعی از تشکل های دانش آموزی استان یزد از روند مذاکرات نهسته ای حمایت کردند.

به گزارش یزدبانو به نقل از  یزد رسا، طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای جمعی از تشکل های دانش آموزی استان یزد از روند مذاکرات نهسته ای حمایت کردند.

 

در این همایش که در سالن اجتماعات برازنده مقدم ناحیه یک برگزار شد معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد با تبریک موفقیت تیم مذاکره کننده ایران از تلاش های دولتمردان و دیپلماتهای ایران قدردانی کرد.

 

"علی سرداری اردکانی" با ذکر دستاوردهای هسته ای ایران گفت : دنیا حقوق هسته ای ایران را پذیرفت و مردم ایران با استقامت و پایداری خود دشمن را به زانو درآوردند و ناراحتی اسرائیل از نتیجه مذاکرات نشانی بر موفقیت تیم مذاکره کننده ایران است .

 

وی با یادآوری نقش ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در هدایت و سکانداری نظام جمهوری اسلامی ایران گفت : امروز دنیا فهمید که مردم و دولت ما گوش به نظر و فتوای رهبر خود دارند .

 

گفتنی است در ادامه این مراسم دانش آموزان با قرائت بیانیه ، امضای طومار و دل نوشته حمایت خود را از تلاش های تیم هسته ای ایران اعلام کردند و با اجرای سرود و قرائت مقاله روز ملی فناوری هسته ای را گرامی داشتند .

منبع: روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری