Skip to Content

استاندار یزد:


طالبی استاندار یزد در نشست شورای آموزش‌وپرورش استان، گفت: حفظ امنیت روانی خانواده‌ها در جریان بازگشایی مدارس در اولویت قرار گیرد.

به گزارش یزدرسا، شورای آموزش‌وپرورش استان یزد به ریاست استاندار یزد و با حضور اعضای این شورا در سالن فرهنگیان یزد برگزار شد.

محمدعلی طالبی در این شورا با اشاره به اینکه امنیت روانی والدین و دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است اظهار داشت: در خصوص سلامت دانش آموزان و رفع نگرانی‌های خانواده‌ها، اقدامات لازم انجام شود.

وی بابیان اینکه برگزاری سال تحصیلی جدید در چارچوب سیاست‌های کشوری خواهد بود افزود: همه ازجمله معلمین باید کمک کنند تا امنیت روانی جامعه حفظ و نگرانی‌های بی‌جهت برای خانواده‌ها ایجاد نشود.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: برنامه عمل دستگاه‌ها در اجرای سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش، برنامه خوب و ارزشمندی است، بااین‌حال این تفاهم‌نامه رافع مسئولیت محوری آموزش‌وپرورش در اجرای سند نبوده و این اداره کل مراقبت لازم در اجرای دقیق سند را داشته باشد.

طالبی عنوان کرد: آموزش‌وپرورش بررسی‌های لازم برای شناسایی دانش آموزان کم‌بضاعت و راهکارهای تأمین امکانات مناسب به‌منظور فراهم‌سازی امکان استفاده آن‌ها از آموزش مجازی را انجام دهد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری