Skip to Content

مدیرکل پدافند غیرعامل استان یزدخبر داد


مدیرکل پدافند غیرعامل استان یزد با بیان اینکه 35 هزار نفر از یزد به اربعین حسینی اعزام شدند گفت: موکب‌های یزدی روزانه 25 هزار نفر وعده غذا بین زائران اربعین توزیع کردند.

به گزارش یزدبانو؛ محمدصادق طهماسبی در دیدار مدیران پدافندغیرعامل استان یزد با نماینده ولی فقیه در استان یزد اظهار داشت: در سال گذشته با توجه به برنامه‌هایی که به شورای پدافند غیرعامل استان یزد ابلاغ شده بود، برنامه‌های متعددی در راستای تقویت و پایداری سیستم‌های خدمات‌رسانی در استان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه کارگروه‌های مختلف پدافند غیرعامل در استان یزد ایجاد شد گفت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه کمبود آب استان یزد وجود داشت این کارگروه در پایداری استان و تامین آب شرب یزد نقش بسیار خوبی داشتند.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استان یزد در ارتباط با برخی اقدامات صورت گرفته در حوزه تقویت پدافند غیرعامل استان یزد تصریح کرد: در رابطه با مسائل فرهنگی همکاری بسیار خوبی با ائمه جمعه در شهرستان‌ها صورت گرفته همچنین آموزش و پرورش و مجموعه فرهنگی استان هم همگام با سیاست‌های ابلاغی پدافند غیرعامل کمیته‌های خود را تشکیل دادند و اقدام به انجام فعالیت‌های ابلاغی شدند.

طهماسبی ادامه داد: امسال توسط مدیریت ارشد استان در حوزه اربعین حسینی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت و دبیرخانه ستاد اربعین در این راستا تشکیل شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان یزد افزود: در این ستاد امسال بالغ بر 35 هزار نفر از مردم یزد در قالب 11 کارگروه به عتبات عالیات ساماندهی شدند و اقدامات لازم برای صدور روادید آنها با سرعت و بدون مشکل انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین خوشبختانه مردم یزد در طول این ایام بیش از 30 موکب در نقاط مختلف مرز، نجف، کاظمین، سامرا و کربلای معلی برگزار کردند و اقدامات بسیار خوبی برای خدمت به زائران انجام دادند.

طهماسبی با بیان اینکه در هر روز بیش از 25 هزار نفر در اربعین توسط موکب‌های یزدی تغذیه می‌شدند عنوان کرد: همچنین در حوزه بهداشت و سلامت و ارائه خدمات بهداشتی درمانی هم تیم‌های بسیار خوب و مجربی از استان یزد در پیاده‌روی اربعین حضور داشتند.

دبیر ستاد اربعین استان یزد عنوان کرد: همچنین در راستای سوخت‌رسانی به کاروان‌های زیارتی، تامین مسیرهای امن جاده‌ای و در نهایت اقدامات تامینی و امنیتی در راستای صدور بدون مشکل زائران انجام شد.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری