Skip to Content

گفتگو/ مشاور امور بانوان ارشاد اسلامی یزد:

حضور پررنگ سیاسی زنان موجب برتری انقلاب اسلامی ایران است


مشاور امور بانوان ارشاد اسلامی یزد گفت : حضور پررنگ و سیاسی زنان موجب برتری انقلاب اسلامی ایران در بین دیگر انقلاب ها شده است.

به گزارش خبرنگاریزدبانو، مریم عاقلی در گفتگو با یزدبانوبا تقدیر از حضور زنان یزدی در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن  در مورد ویژگی های انقلاب اسلامی ایران گفت : یکی از برجسته ترین  و مهم ترین ویژگی های انقلاب اسلامی ایران، حضورافراد و طبقات مختلف جامعه است که انقلاب ما را از دیگرانقلاب ها متمایزمی کند و حضورپررنگ وسیاسی  زنان موجب برتری انقلاب اسلامی در بین دیگر انقلاب ها شده است.
عاقلی افزود : انقلاب اسلامی ایران به جهانیان ثابت می کند که بانوان مسلمان می توانند ضمن پایبندی به احکام دینی و اعتقادات خود در تمامی عرصه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی جامعه حضور داشته باشند .
وی با اشاره به تأکید امام بر حضور زنان در صحنه انقلاب اظهار کرد : همانطوری که امام فرمودند : «شما زنان دلیردر این پیروزی پیشقدم بودید و هستید و شما مردان را تشجیع کردید و ما همگی مرهون شجاعت های زنان شیردل هستیم»؛ زنان همچون همیشه  با رعایت ارزش ها و حدود اسلامی درصحنه حضور دارند.
مشاور امور بانوان ارشاد اسلامی استان یزد خاطرنشان کرد : زنان ما با الگو پذیری از حضرت زهرا (س) و حضرت زینب کبری (س)  همانگونه که از دهه 1340 تا پیروزی انقلاب و با فداکاری در تمامی عرصه ها در تظاهرات و راهپیمایی ها و در عرصه دفاع مقدس نقش اساسی خود را ایفا کردند باز هم به ایفای نقش انقلابی خود ادامه خواهند داد.
عاقلی تصریح کرد : اکنون پس از گذشت 36 سال؛ همان خاطره ها وعظمت و شکوه را به پیش چشم جهانیان می آوریم  و ادامه دهنده  راه امام خمینی (ره) و خلف صالحش آیت الله خامنه ای هستیم  و استوار ایستاده ایم .
وی با توجه به حساسیت این برهه از زمان عنوان کرد : دشمن با وجود تبلیغات سوء عناصر تکفیری داعش؛ همانطورکه در فرمایشات رهبری و در پیام اول بهمن ماه سال جاری که به جوانان اروپایی وآمریکای شمالی دادند؛ لزوم توجه به علت سیاه نمایی ها علیه اسلام و شناخت واقعیت از اسلام را متذکر گردیده اند .
وی تأکید کرد : ما با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری در تاریخ این کشور رقم زدیم  و درراستای اهداف مورد نظر رهبری گام دیگری برداشتیم و این حضورکوبنده و گسترده بهترین سلاح در ایجاد توافق خوب است.
انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری