Skip to Content

جزییاتی از برگزاری جشنواره دستپخت بانوی یزدی؛


مدیر مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت یزد از برگزاری جشنواره دستپخت بانوی یزدی خبر داد و افزود: فرصت برای کسانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند باقی است.

به گزارش یزدبانو؛ دکتر محمدرضا آقایی میبدی در گفتگو با خبرنگار یزدبانو با بیان اینکه این جشنواره روز جمعه در خیابان مسجد جامع واقع در بافت تاریخی یزد برگزار خواهد شد، اذعان کرد: تاکنون  تعداد زیادی از خانواده‌های یزدی اقدام به ثبت نام کرده و هنوز هم فرصت برای این امر باقی است.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج غذا و سفره سالم  بیان کرد و افزود: تعدادی از شرکت‌های فعال در زمینه تغذیه سالم و همچنین غرفه‌های مشاوره‌ای برای آشپزی و خرید مواد غذایی سالم در این جشنواره حضور خواهند داشت.

دکتر آقایی با بیان اینکه نکات مشاوره‌ای تغذیه سالم به خانواده‌هایی که ثبت نام کرده‌اند، ارائه شده است، خاطر نشان کرد: از تعداد خانواده‌هایی که ثبت نام کرده‌اند، جهت شرکت در جشنواره میزی به آنها تحویل داده خواهد شد، تا غذای سالمی را که از قبل در منزل آماده کرده‌اند را در معرض نمایش بگذارند.

وی ضمن دعوت از مردم عزیز یزد جهت حضور در این جشنواره ادامه داد: داوران و اساتید آشپزی برترین‌ها را انتخاب کرده و در نهایت جوایزی به آنها اهدا خواهد شد.

دکتر آقایی یادآور شد: این جشنواره با همکاری سازمان میراث فرهنگی استان، انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان یزد، صدا و سیمای مرکز یزد، شهرداری یزد، نیروی انتظامی، اداره کل آموزش و پرورش یزد، شرکت ناب اندیشان ساینار صنعت یزد، بسیج جامعه پزشکی، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، اداره کل راهنمایی و رانندگی یزد، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و انجمن حمایتی تسنیم دیابت یزد برگزار خواهد شد.

  

انتهای پیام/

 

.

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری