Skip to Content

امام جمعه یزد:


امام جمعه یزد گفت: کشور هرچه بیشتر بخواهد روی پای خودش بایستد و در مقابل استکبار جهانی استقلال و کرامت و شخصیت خودش را حفظ کند و نمی‌خواهد مثل زمان طاغوت برده انگلیس و آمریکا باشد، دشمن بیشتر عصبانی می‌شود.

به گزارش یزدبانو، آیت‌الله محمدرضا ناصری صبح امروز و بعد شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در یزد، گفت: حضور در انتخابات توصیه همه بزرگان و دلسوزان است و در حقیقت این حرکت، یک تکلیف الهی است و حضور در انتخابات سبب تقویت دین، انقلاب، نظام و اسلام است و حضور ما در صحنه در ارتباط با حق خودمان برای دخالت در سرنوشت کشور بوده و باید در این حرکت حضور داشته باشیم.

وی افزود: حضور در انتخابات هم عقلانی، هم شرعی و هم وظیفه اجتماعی ماست و در جمیع جهات تکلیف الهی به حساب می‌آید؛ هرکس که واجد شرایط رای دادن در انتخابات است در این فریضه شرکت کند تا دین خود را اداکرده باشد و امیدواریم کسانی هم که انتخاب می شوند به دین خود ادا کرده و دلسوز مردم، انقلاب و یاوررهبری باشند.

ناصری بیان کرد: ما هرچه پیش می‌رویم و هرچه انقلاب مقاومتش بیشتر می‌شود و هرچه کشور ما پیشرفتش بیشتر می‌شود، دشمنی دشمن هم بیشتر می‌شود.

وی یادآور شد: کشور هرچه بیشتر بخواهد روی پای خودش بایستد و در مقابل استکبار جهانی استقلال و کرامت و شخصیت خودش را حفظ کند و نمی‌خواهد مثل زمان طاغوت برده انگلیس و آمریکا باشد، دشمن بیشتر عصبانی می‌شود و سعی می‌کند بیشتر دشمنی کند.

امام جمعه یزد اظهار داشت: ما داریم قدم به قدم پیش می‌رویم و دشمنان هم مدام فشار می‌آورند چون نمی‌پسندد ما ملتی باشیم که مستقل و مقاوم باشیم؛ این‌ها عادت کرده‌اند که کشورها را بین خودشان تقسیم کنند و ملت‌ها را برده خودشان کنند و الان زورشان می‌آید که کشوری بخواهد مستقل باشد و می‌خواهند نگذارند چنین کشوری رشد کند.

ناصری اضافه کرد: اما از زمانی که ما از یوغ استکبار آمریکا و انگلیس آزاد شدیم، کشورمان در حوزه های مختلف علمی، نظامی، اقتصادی، فرهنگی و در حوزه‌های مختلف رشد کرده است؛ این در حالی است که آن‌ها انواع دشمنی‌های را به ما روا داشتند و هشت سال جنگ، 40 سال تحریم، انواع دشمن‌تراشی‌ها را به ما تحمیل کردند اما ملت ما مقاومت کردند و رهبر ما هدایت کردند و امثال سردار قاسم سلیمانی‌ها جانفشانی کردند و ما جلو رفتیم.

وی تأکید کرد: ان‌شاالله این مقاومت‌ها نتیجه می‌دهد و دارد هم نتیجه می‌دهد و باز هم نیاز به مقاومت و ایستادگی مردم داریم و ان‌شاالله انتخابات پرشوری خواهیم داشت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری