Skip to Content

کوثری:

حصر سران فتنه در شورای عالی امنیت ملی و بر اساس قانون اتخاذ شده است


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس : اگر شورای عالی امنیت به این نتیجه برسد که سران فتنه محاکمه شوند، قطع به یقین حکمی جزء "اعدام" نخواهند داشت.

به گزارش یزدبانو، به نقل از نسیم، محمد اسماعیل کوثردرخصوص رفع حصر سران فتنه اظهار داشت: افرادی که این چنین در پی قبح زدایی از اقدامات فتنه 88 هستند و می خواهند به نحوی آن را به فراموشی بسپرند و دائم از آزادی سران فتنه صحبت می کنند یا پایشان در پرونده فتنه 88 گیر هست درصددند تا با زیر سوال بردن ماهیت فتنه 88، بدینوسیله خود را نیز تبرئه کنند و یا برخی ها هم از روی نادانی و عدم آگاهی چنین کاری می کنند.


وی ادامه داد: رؤسا و عاملان اصلی فتنه موسوی، کروبی و خاتمی در داخل پافشاری کردند و با طرح تقلب هشت ماه کشور را در تلاطم و نا امنی نگه داشتند.


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: هر کشوری هم که بود برخورد شدیدی با این گونه افراد انجام می‌داد و این که امروز این افراد در حصر خانگی به سر می‌برند جز رافت اسلامی چیز دیگری نمی تواند باشد. تصمیم حصر خانگی هم توسط شورای عالی امنیت ملی اتخاذ شده  و اگر این شورا به این نتیجه هم برسد که سران فتنه باید دادگاهی بشوند، قطعاً این اقدام صورت می پذیرد.


وی افزود: هر چند نمی خواهیم پیش از صدور حکم دادگاه حکم صادر کنیم ولی به خاطر محاربه‌ای که سران فتنه در نظام مقدس انجام داده اند و این اقدام آنها هم بر کسی پوشیده نیست اگر دادگاهی هم بشوند به خاطر این جرم سنگین آنها که امنیت ملی را به مخاطره انداختند و عاملین اصلی بودند که باعث کشته شدن ده ها نفر از هم وطنان شدند، قطع به یقین حکمی جزء "اعدام" نخواهند داشت.

 


کوثری اظهار داشت: هر چند عاملین اصلی فتنه در خارج از کشور و در سفارتخانه انگلیس بوده ولی سران فتنه به صورت آگاهانه وارد نقشه طراحی شده استکبار شدند و به عنوان عاملین استکبار نقش آفرینی کردند که این جرم بسیار سنگین است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز نباید فراموشمان شود که امثال محمد خاتمی نیز جزء عاملین اصلی فتنه هستد که امروز در سایه برخی بی تدبیری ها آزادانه در حال اظهارنظر در رسانه‌ها می باشند. مردم که تاب تحمل فتنه 88 را نداشتند به خیابان ریختند و حماسه 9 دی را به وجود آوردند امروز نیز اگر امثال خاتمی مراقب تحرکات خود نباشند هم نظام و هم مردم دیگر تحمل چنین فعالیت های مرموزانه و ضد نظام را نخواهند داشت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری