Skip to Content

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد:

حداکثر نرخ ماسک سه لایه در یزد 1300 تومان تعیین شد


علمدار یزدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: حداکثر نرخ ماسک سه لایه در یزد 1300 تومان تعیین شد.

به گزارش یزدبانو،  محمدرضا علمدار یزدی گفت: طبق تصمیم کمیته استانی، حداکثر نرخ مصوب مصرف‌کننده انواع ماسک سه لایه در کلیه مراکز معادل 1300 تومان تعیین‌شده است.

وی افزود: حداکثر نرخ مصرف‌کننده انواع ماسک سه لایه در کلیه مراکز از جمله واحدهای صنفی، فروشگاه‌های لوازم پزشکی، داروخانه‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای معادل 13 هزار ریال و نرخ تولیدکننده ماسک سه لایه 11 هزار ریال تعیین شد.

علمدار یزدی تأکید کرد: اولویت استان تأمین ماسک با قیمت مناسب برای مردم است و در این زمینه واحدهای صنعتی در استان یزد توانایی تولید روزانه بیش از 3 میلیون ماسک سه لایه طبی را دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه هر ماسک سه لایه دارای دولایه "اسپان باند " و یک‌لایه میانی "ملت بلون " است گفت: از سه واحد صنعتی بزرگ تولید "ملت بلون " در کشور که نیاز کل کشور در این قلم کالایی را تأمین می‌کنند یکی از آن‌ها در استان یزد است که به لطف خدا از این بابت مشکلی نداریم.

وی افزود: هرگونه فروش به قیمت‌های بالاتر از قیمت اعلامی، تخلف گران‌فروشی بوده و در صورت انعکاس شکایات در این خصوص به شماره تماس ۱۲۴ و یا درج در سامانه https://www.124.ir/  مراتب پیگیری و با متخلفان برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری