Skip to Content

رئیس بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد:


رئیس بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه گروه‌های خدمات رسان محله محور در سطح پایگاه‌ها در حال شکل‌گیری است، گفت: در گروه‌های جهادگران بسیجی از آحاد مختلف جامعه ازجمله دانش‌آموز، افراد عادی، مهندسان، پزشکان و ... حضور دارند.

به گزارش یزدبانو سید محمد میر قانعی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در حاشیه برگزاری اقتدار سپاهیان محمد رسول‌الله 2 اظهار کرد: از 9 تا 29 شهریورماه سال جاری اقتدار سپاهیان محمد رسول‌الله 2 را با حضور اقشار مختلف بسیج و حداقل 140 گروه جهادی و با ظرفیت بیش از 2000 نفر در یک بازه زمانی در عرصه‌های مختلف را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: جهادگران بسیجی در عرصه‌های مختلف عمرانی و آبادانی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مشاوره‌های مختلف شغلی، تحصیلی، حقوقی، خانواده، خدمت‌رسانی به نیازمندان در زمینه‌های مختلف اشتغال، کارآفرینی، اقتصاد مقاومتی که سرجمع این فعالیت‌ها در مناطق محروم داخل و خارج از استان با محوریت حواشی شهرها این برنامه در حال انجام است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه مناطق هدف گروه‌های جهادی تعریف‌شده است و اولویت هم حواشی شهرها هست، اذعان کرد: تقریباً 40 گروه جهادی در یزد اقدامات و برنامه‌های خوبی را انجام داده‌اند؛ که خدمت‌رسانی به مناطق کمتر برخوردار و زلزله‌زده اهم آن‌ها است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه گروه‌های خدمات رسان محله محور هم در سطح پایگاه‌ها در حال شکل‌گیری است، تصریح کرد: در گروه‌های جهادگران بسیجی از آحاد مختلف جامعه ازجمله دانش‌آموز، افراد عادی، مهندسان، پزشکان و ... حضور دارند.

انتهای پیام/3857

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری