Skip to Content

در میلاد پیامبر(ص) برگزار شد

جشن پایان دوره موسسه قرآن و عترت حضرت معصومه(س) ندوشن +تصاویر


در آستانه میلاد پیامبر اعظم اسلام(ص) جشن پایانی دوره های قرآنی در سالن خانه دکتر اسلامی ندوشن برگزار شد.

به گزارش یزدبانو به نقل از ندای ندوشن، در آستانه میلاد پیامبر اعظم اسلام(ص) و با همکاری مسؤولین ادارات ندوشن جشن اختتامیه اولین دوره کلاس ها و دوره های آموزش قرآن موسسه قرآن و عترت حضرت معصومه(س) در سالن اجتماعات خانه دکتر اسلامی ندوشن برگزار گردید. در این مراسم که با حضور قرآن آموزان و خانواده های شرکت کننده در دوره ها برگزار گردید پس از اجرای همخوانی و تواشیح توسط گروه های پسر و دختر شرکت کننده در کلاس ها، حجه الاسلام و المسلمین طباطبایی امام جمعه موقت ندوشن ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه قرآن در تعالی فرهنگی جامعه و تشویق خانواده ها و مسوولین به حمایت و همکاری در این راستا، از فعالیت ها و تلاش های موسسه و مربیان آن تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه مراسم از سوی ریاست آموزش پرورش ندوشن و موسسه حضرت معصومه(س) هدایا و لوح تقدیری به 5 نفر از مربیانی که به صورت مستمر در طول بیش از یکسال گذشته اقدام به همکاری در برگزاری کلاس ها نموده بودند اهداء و از زحمات آنها قدردانی گردید.

سپس حجه الاسلام و المسلمین صباغی، مسؤول موسسه قرآن و عترت حضرت معصومه، ضمن تشکر از همکاری صمیمانه خانواده ها و مسوولین ندوشن برای برگزاری موفق دوره ها؛ و دعوت از اقشار مختلف جامعه برای حمایت از این حرکت بزرگ فرهنگی، با اشاره به تجارب و دستاوردهای مهم و برجسته موسسه در سطح استان وکشور، ابراز امیدواری نمودند با ادامه برنامه ها و همکاری مردم و مسوولین شاهد موفقیت های بزرگ حافظان و قرآن آموزان ندوشن در سطح استان و کشور باشیم.

پایان بخش این مراسم نیز اهداء جوایز به برگزیدگان شرکت کننده در دوره ها و اعطاء هدایای یادبود به بیش از 80 نفر از قرآن آموزان شرکت کننده در کلاس ها بود.

لازم به ذکر است که موسسه قرآن و عترت حضرت معصومه میبد با بیش از 20 سال سابقه در آموزش های تخصصی قرآنی، و با تحت پوشش قرار دادن بیش از هزار نفر از علاقمندان در قالب برنامه های مختلف قرآنی، از یکسال و نیم پیش اقدام به تشکیل و برگزاری دوره های مختلف قرآنی شامل روخوانی و روانخوانی، تجوید، حفظ و مفاهیم قرآن در سطح منطقه ندوشن نمود و توانست در این مدت موفقیت های قابل تحسینی را در امر آموزش به دست آورد. ثبت نام دوره دوم برنامه ها و کلاس های آموزشی این موسسه از هفته آینده شروع و کلاس های آن پس از ثبت نام برگزار خواهد گردید.

IMG_5561 IMG_5569 IMG_5573 IMG_5588 IMG_5592

انتهای پیام/ص

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری