Skip to Contentدهمین دوره جشنواره بادبادک‌های اردکان به مناست هفته دفاع مقدس برگزار مي‌شود.

به گزارش یزدبانو به نقل از ايسنا - منطقه يزد؛«جواد ابراهیمی» مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اردکان با اشاره به برگزاری این جشنواره در 9 سال متوالی در اردکان، اظهار كرد: طبق سال‌های گذشته به بهانه هفته دفاع مقدس و روز اول مهر که مصادف با بازگشایی مدارس است، جشنواره خاطره انگیز بادبادک‌ها در اردکان برگزار می‌شود ولي امسال با توجه به تداخل هفته دفاع مقدس و ایام حزن و اندوه ماه محرم، این جشنواره بزرگ یک هفته زودتر و عصر روز پنجشنبه 23شهریور برگزار خواهد شد .
وي محل برگزاری این جشنواره را محوطه آب انبار تاریخی «شهید عباسپور» عنوان و اظهار كرد: هر ساله بیش از  چند هزار نفر از شهرهای مختلف استان در این جشنواره شرکت می‌کنند و امسال نيز پیش‌بینی می‌شود با توجه به فرصت زمانی تبلیغاتی و مساعد بودن هوای منطقه بالغ بر پنج هزار نفر از همشهریان اردکانی و شهرهای همجوار در این جشنواره شرکت کنند .
ابراهیمی شرکت تمام گروه های سنی را برای حضور در این جشنواره را آزاد خواند و گفت: به بهترین بادبادک‌ها از نظر زیبایی ظاهری، بعد مسافت پرواز و زیباترین شعاری که روی بادبادک‌ها نوشته می‌شود، جوایزی اهدا خواهد شد .
وی هدف از برگزاری این جشنواره را گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقویت روحیه شادابی و نشاط نوجوانان و جوانان در آستانه بازگشایی مدارس بيان و اعلام كرد: بیشتر کودکان، نوجوانان و جوانان شهر برای شرکت در این جشنواره لحظه‌شماری می‌کنند و روز به روز، اشتیاق این جشنواره در شهر نمايان‌تر می‌شود .
ابراهیمی افزود: این جشنواره فرصت خوبی برای تجدید خاطرات، نزدیکی اعضای خانواده به یکدیگر و تشکیل یک خانواده بانشاط شهری است.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری