Skip to Content

همزمان با "کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف شیشه"

جشنواره ادبی پیشگیری از مصرف شیشه در یزد برگزار می‌شود


جشنواره ادبی پیشگیری از مصرف شیشه در بخش‌های شعر، داستان کوتاه و شعار تبلیغاتی پیشگیری از مصرف شیشه در یزد برگزار می‌شود.

به گزارش یزدبانو به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، همزمان با اجرای طرح کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف شیشه در یزد، بهزیستی استان یزد اقدام به برگزاری جشنواره ادبی پیشگیری از مصرف شیشه کرده است.
این طرح با توجه به تاثیرگذاری قطعه‌های ادبی در فرهنگ‌سازی و به منظور آگاه‌سازی مردم نسبت به آثار سوء مصرف شیشه بر فرد و جامعه، و عمومی شدن روش‌های پیشگیری از مصرف شیشه برگزار می‌شود.
اداره کل بهزیستی استان یزد به عنوان متولی طرح کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف شیشه، در این طرح اقدام به شناسایی و تجلیل از آثار برتر شعر، داستان کوتاه و شعار تبلیغاتی با موضوع مصرف شیشه در جامعه می‌کند.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره ادبی، می‌توانند آثار خود را تا 15 دی به دبیرخانه این کمپین رسانه‌ای واقع یزد- بلوار دانشجو- مجتمع ادارای- خیابان شهید فیاض بخش- بهزیستی استان یزد- دبیرخانه کمپین کارزار رسانه‌ای پیشگیری از مصرف شیشه و یا به آدرس الکترونیکی info@swo.ir ارسال نمایند.
آثار شرکت داده شده در این جشنواره باید در یکی از موضوع‌های "علائم جسمانی و روانی ناشی از مصرف شیشه"،  "خطر معاشرت با افراد مصرف کننده شیشه"، "خطر مصرف گاه‌به‌گاه و تفننی شیشه" و "باور به اینکه اگرچه تعداد زیادی از مردم شیشه مصرف نمی‌کنند اما مصرف آن به قدری خطرناک است که باید کاری کرد"، باشد.
شرکت در این جشنواره محدودیت سنی ندارد و عموم شهروندان می‌توانند تنها در یک بخش جشنواره نسبت به ارسال 3 اثر از آثار خود اقدام نمایند.
به هر یک از 5 اثر برگزیده این جشنواره، لوح سپاس و به ترتیب مبالغ 10 میلیون ریال، 7 میلیون ریال، 5 میلیون ریال، 2 میلیون ریال و یک میلیون ریال اهدا می‌شود.
دبیرخانه این جشنواره، در ارتباط با مقررات عمومی شرکت در این جشنواره، بیان کرده که  قالب شعر، داستان و شعار تبلیغاتی ارسالی به جشنواره آزاد است و  آثار ارسالی در بخش شعر 15 تا 45 کلمه، در بخش داستان 50 تا 199 کلمه، و در بخش شعار تبلیغاتی 3 تا 7 کلمه باید باشد.
آثار ارسالی پستی باید تایپ شده، بر روی یک طرف کاغذ A4 بدون حاشیه، با اندازه قلم 14 و نوع قلم B mitra  و در 3 نسخه فرستاده شود.
همچنین ارسال مشخصات فردی خواسته شده در فرم فراخوان، کپی شناسنامه یا کارت ملی، نشانی پستی، نشانی الکترونیکی، شماره تماس و یک قطعه عکس پرسنلی در اندازه 4×3 به همراه لوح فشرده محتوی آثار الزامی است.
شرکت کنندگان در صورت تمایل به ارسال غیرحضوری، آثار خود را در قالب فایل word  و با اندازه قلم 14 و نوع قلم B mitra  به همراه اسکن عکس و کارت ملی یا شناسنامه، نشانی پستی، نشانی الکترونیکی و شماره تماس را به پست الکترونیکی بیان شده ارسال کنند.
حق استفاده از آثار ارسالی به جشنواره، برای دبیرخانه محفوظ است و  آثار ارسالی کپی، ترجمه و یا برگرفته شده از سایر منابع پذیرفته نیست و شرکت کنندگان باید فقط به خلاقیت خودشان تکیه کنند.

انتهای پیام/ ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری