Skip to Content

مسئول کمیته ورزش بانوان خاتم:

جشنواره «بازی های بومی مادران و دختران» در خاتم برگزار می شود


مسئول کمیته ورزش بانوان خاتم از برگزاری جشنواره بازی های بومی محلی در پایان هفته جاری در خاتم خبر داد.

به گزارش یزدبانو به نقل از یزد رسا، مسئول کمیته ورزش بانوان در گفتگو به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی طنین خاتم، از برگزاری جشنواره بازی های بومی محلی در پایان هفته جاری در خاتم خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره به همت اداره ورزش و جوانان خاتم و همکاری فرمانداری، بخشداری مرکزی و آموزش و پرورش خاتم،  در محل سالن ورزشی شهدای هرات برگزار می شود.

مرضیه دهقان گفت: این جشنواره روز پنج شنبه مورخ 2/11/93 از ساعت 8:30 صبح الی 13 در رشته های ورزشی پرتاب پنالتی فوتسال، لی لی، طناب کشی، طناب زنی و دراز نشست ویژه مادران و دختران برگزار می شود که حضور مادران و دختران در این مسابقات الزامی می باشد.

وی  خاطر نشان کرد: رشته های آزاد این جشنواره دارت، یه قل دو قل، مسابقه سیب خوری و پا در گونی می باشد که شرکت در این مسابقات برای کلیه افراد آزاد می باشد.

خانم دهقان در پایان نیز ضمن دعوت از کلیه بانوان شهرستان جهت شرکت در مسابقه و بازدید از سنت های محلی و عشایری شهرستان افزود: این جشنواره همراه با برنامه های مفرح از جمله برپایی خیمه عشایری، ساز و نقاره، پخت نان محلی، مشک زدن، زندگی عشایری روستایی همراه با تجهیزات عشایری برگزار می شود.

انتهای پیام/ص


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری