Skip to Contentرئیس آموزشکده فنی دختران یزد گفت: با حذب جوانان در سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توان کارهای خوبی در جامعه انجام داد.

به گزارش یزدبانو به نقل ازفارس از یزد؛ فخرالسادات خامسی هامانه شامگاه بیستم شهریور در جلسه گفتگوی دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد که در استانداری یزد برگزار شد بابیان اینکه متأسفانه جامعه با سازمان‌های مردم‌نهاد آشنایی چندانی ندارند، تصریح کرد: بسیاری مشاهده‌شده که جوانانی بااستعداد و فعالیت‌های مختلف مراجعه کردند و علاقه‌مند به شرکت در کارهای گروهی هستند؛ اما با سازمان‌های مردم‌نهاد آشنایی ندارند و اصلاً از فعالیت‌های سازمان مطلع نیستند.

وی با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد نیاز به کمک‌های این جوانان دارند، گفت: با جذب این جوانان می‌توان کارهای بسیار خوب و تأثیرگذاری در جامعه انجام داد و می‌توان بعد از مدتی تأثیرات این مشارکت جوانان را در کشور دید.

رئیس آموزشکده فنی دختران یزد از برگزاری جشنواره دانشجویی در استان یزد خبر داد و افزود: این جشنواره آذرماه و به مناسبت روز دانشجو برگزار می‌شود.

عضو مجمع خیرین ازدواج استان یزد ادامه داد: از این فرصت عالی می‌توان نهایت استفاده را برد و با برگزاری کارگاه‌های آموزشی با عنوان آشنایی با سازمان‌های مردم‌نهاد در شناساندن این مؤسسات به مردم گام بلندی را برداشت.

خامسی تصریح کرد: این کارگاه می‌تواند برای دانشجویان تمام استان یزد برگزار شود و جمع وسیع‌تری را پوشش دهیم و جوانان شهرستان‌های یزد را نیز هم‌زمان با استان به آگاهی کامل در خصوص فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد رساند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری