Skip to Content

معاون فرماندار یزد :

جدّی وارد میدان شده ایم/ حذف کنجد از نان/1200 نانوایی برای یک میلیون جمعیت استان


معاون فرماندار یزد یکی از برنامه های فرمانداری یزد را حذف کنجد و تخمه از نانها اعلام کرد و گفت : به جد وارد میدان شده ایم تا قیمتها یکسان و یکنواخت و بر اساس قیمت مصوب کار گروه آرد و نان باشد.

به گزارش یزدبانو، ˈافسانه شهابی پورˈ در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: به همین منظور و در مرحله نخست اجرای این طرح تا اول بهمن ماه 50 واخد میوه فروشی به این سامانه مجهز خواهند شد.


وی اظهار داشت: متاسفانه میوه ها با نرخ های متفاوتی عرضه میشود که در قالب این طرح خریداران می توانند از جزئیات وزن و قیمت میوه های دریافتی خود مطلع شوند.

خانم شهاپی پور تصریح کرد: ارائه رسید خرید باید از همان داخل میادین فروش انجام شود و به مردم هم اطلاع رسانی گردد تا از میوه فروشی ها رسید ترازو دریافت کنند.

 

*** بر کیفیت و قیمت نان نظارت کامل داریم

معاون برنامه ریز، اداری و مالی فرماندار یزد در ادامه به افزایش اخیر قیمت های نان اشاره کرد و گفت: حدود یکهزارو 200نانوایی در استان فعال هستند که 600 واحد از این تعداد در شهر یزد مستقر می باشند.

این مسؤول یادآور شد: سلامت محوری، اساس کار ماست و لذا نظارتها مستمر و روزانه شده و اینظور نیست که یک نانوایی را پس از بازدید به حال خود رها کنیم.

وی، برنامه دیگر فرمانداری را حذف کنجد و تخمه از نانها اعلام کرد و اظهار داشت: به جد وارد میدان شده ایم تا قیمتها یکسان و یکنواخت و بر اساس قیمت مصوب کار گروه آرد و نان باشد.

وی ابزار این بخش را فقط ˈبرخوردˈ ندانست و گفت: تشویق نیز در برنامه کاری ماست و لذا ماهانه 10 نانوایی انتخاب و تشویق می شوند.

معاون فرماندار یزد خاطرنشان کرد: عدم استفاده از کنجد و تخمه از دو هفته قبل آغاز شده و نانوایی ها حق استفاده از افزودنی های غیر مجاز ندارند.

استان یزد یک میلیون و 56 هزار نفر جمعیت دارد که حدود 600 هزار نفر آنان در شهرستان یزد ساکن هستند. 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری