Skip to Content

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد:


یادگاری با اشاره به ثبت‌نام 16 هزار و 600 نفر از یزدی‌ها در طرح مسکن ملی، گفت: مدت تحویل مسکن ملی در یزد دو ساله است.

به گزارش یزدبانو، رضا یادگاری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص تعداد ثبت‌نام کنندگان در طرح مسکن ملی در استان یزد، گفت: تعداد ثبت‌نام کنندگان طرح مسکن ملی در استان یزد، 16 هزار و 607 نفر بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با بیان اینکه در مرحله اول هزار نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد 600 نفر واجد شرایط بودند افزود: در مرحله دوم 14 هزار و 52 نفر ثبت‌نام کردند که 10 هزار و 246 نفر آن مربوط به شهر یزد بودند که در حال پالایش هستند.

وی به جانمایی‌های طرح مسکن ملی در شهر یزد اشاره و خاطرنشان کرد: بلوار نواب، آزادشهر، بلوار مدرس، اراضی پشت صدا و سیما از جمله مکان‌هایی است که برای ساخت مسکن ملی در شهر یزد در نظر گرفته شده است.

یادگاری مدت زمان ساخت و تحویل مسکن ملی را دو سال عنوان کرد و اظهار داشت: متولی ساخت و ساز و پالایش متقاضیان به جز شهر یزد بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد در خصوص اینکه آیا مرحله سوم ثبت‌نام مسکن ملی وجود خواهد داشت یا خیر، گفت: در صورت صلاحدید وزارت راه و شهرسازی مرحله بعدی ثبت‌نام هم برای افراد امکان پذیر خواهد بود.

وی اذعان کرد: متقاضیانی که در مرحله دوم از طریق پیامک اعلامی از سوی وزارت راه و شهرسازی ثبت‌نام کردند طی چند ماه آینده امکان بارگیری اطلاعات در سامانه مهیا می شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری