Skip to Content

دبیر ستاد انتخابات استان یزد:


دبیر ستاد انتخابات استان یزد اذعان داشت: تا کنون چهار زن برای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس ثبتنام کرده اند که سه نفر از آن ها از حوزه انتخابیه یزد و یک نفر نیز از حوزه ارکان ثبتنام کرده اند.

به گزارش یزدبانو،  سیدمهدی طلائی مقدم صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد از ثبت‌نام ۷۹ نفر برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس در استان یزد خبر داد.

وی با بیان این که تاکنون ۷۱ نفر ثبت‌نام خود را قطعی کرده و ۸ نفر در حال ثبت نام هستند افزود: در حوزه یزد، اشکذر و ندوشن بیشترین تعداد ثبتنامی ها را داریم به طوری که تاکنون ۴۰ نفر ثبتنام نهایی کرده و چهار نفرنیز در حال ثبت نام هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان یزد ادامه داد: در حوزه انتخابیه اردکان ۶ نفر ثبتنام قطعی و  یک نفر در حال ثبت‌نام، در حوزه تفت و میبد ۱۰ نفر ثبتنام قطعی و یک نفر در حال ثبت‌نام و در حوزه مهریز، بافق و بهاباد، خاتم و ابرکوه ۱۵ نفر ثبتنام نهایی و ۲ نفر نیز در حال ثبت‌نام هستند.

طلائی مقدم اذعان داشت: تا کنون چهار زن برای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس ثبتنام کرده اند که سه نفر از آن ها از حوزه انتخابیه یزد و یک نفر نیز از حوزه ارکان ثبتنام کرده اند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه زنان ویژه زنان

نکات خانه داری نکات خانه داری